הסרת קעקועים – הדרך המושלמת לגוף חלק

לפתוח דף חדש בגוף חדש

בואו נודה על האמת. פעם היו לכם תשוקות אחרות, היו לכם שאיפות אחרות, דברים אחרים העסיקו אתכם. הייתם נועזים, קעקעתם את גופכם, חיררתם את אפכם בנזם מהודר, הלכתם עד הסוף עם החשק, הספונטניות ולפעמים עם חוסר המחשבה. אממה…הגעתם לגיל שלושים, ארבעים, חמישים והבנתם שהקעקוע המצויר על גופכם היה רלוונטי לגיל הטיפש עשרה. נניח שהלכתם עם החברה לקעקע לבבות ודברי אהבה, אבל מערכת היחסים הסתיימה כבר לפני שנים, ולהתהלך בקעקוע של גיל 18 כבר לא כל כך רלוונטי לחייכם, בפרט אם אתם בכלל מאוהבים באישה אחרת שנמצאת בחייכם. עבורכם ועבור רבים שמתחרטים על הקעקועים שעל הגוף ומעוניינים להסירם  – יש פתרונות מהירים, בטיחותיים וידידותיים לסביבה, ללא כאבים, ללא בזבוז כספים מיותרים. הסרת קעקועים למען מטרה טובה – להחזיר לגופכם את התחושה של טבולה ראסה – דף חלק בגוף חלק.

 

בחירת מכון לייזר – פרמטר חשוב להצלחת הסרת הקעקוע

אחרי שבחרתם להסיר את הקעקוע תצטרכו לגשת למכון הסרת קעקועים שם תקבלו ייעוץ אישי על סמך סוג הקעקוע, הצבעים שלו, גודלו, מיקומו בגוף ועוד. יועץ הקעקועים יכין לכם סדרת טיפולים משוערת עד להסרת הקעקוע במלואו (מדובר במפגשים בודדים של חמישה עד עשרה וקצת יותר, אבל לא הרבה מעבר). רופאי עור הם המוסמכים לבצע את הסרת הקעקוע באופן בטיחותי בלי שייגרמו לכם נזקים חלילה של תופעות לוואי וצלקות.  מכאן שבחירת מכון הלייזר היא בחירה משמעותית וחשובה להצלחת הסרת הקעקוע.

 

התחלה חדשה!

החלטתם שזכותכם להתחלה חדשה? גוף בריא וחלק? חף מקעקועים מפעם? הינה לכם הזדמנות. אתם יכולים להיפטר מקעקוע ישן או מקעקוע חדש שאתם לא מרוצים ממנו משום שלראות את עצמכם בכל יום מקועקעים מול המראה ולהתבאס – לא יעשה לכם טוב. זה  הזמן לקחת נשימה עמוקה ולצאת לדרך חדשה. מכון הסרת קעקועים יגשים לכם את החלום, יטשטש את העבר ויבטיח לכם גוף נטול קעקוע, מוכן לקעקוע הבא J.

 

איך זה עובד?

מכונת לייזר מתאימה את אורכי הגל שלה בהתאם לצבעי הקעקוע. אל תוך העור שעליו מוטבע קעקוע יחדור הלייזר ויאתר את מקור הצבע, אז יחל בתהליך המפורר את חומרי הדיו של הקעקוע. במהלך התהליך אפשר למרוח חומר מאלחש בדיוק כפי שמורחים משחת "אמלה" לפני הסרת שיער בלייזר. עוצמת הלייזר תשתנה מאדם לאדם, אך אלחוש בהחלט יעלים את החרדה, אף שאין סיבה להרגיש חשש בשום מצב.

 

טכנולוגיה מפותחת ורופאי עור מוסמכים

במכון הלייזר מסירים קעקועים בזכות טכנולוגיה מפותחת שמאפשרת להסיר קעקועים שחורים וצבעוניים. אם אתם חוששים, אל דאגה כי את הסרת הקעקוע יבצע רק רופא עור מוסמך. כמה זה עולה? תלוי בגודל, בצבע ובעוד פרמטרים. מתי תצליחו להיפטר מהקעקוע כליל? הדבר משתנה מאדם לאדם וזה תלוי בטיב הקעקוע, בגודלו ובצבעו. כך או כך, מדובר בסדר גודל של שלושה עד חמישה עשר טיפולים. דבר שמבטיח לכם הצלחה מהירה יחסית.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הכל על עיצוב אופנה מעשית

יש תחומי לימודים שהם תיאורטיים לגמרי. הרבה דיבורים ודעות, הרבה שמות וכללים אבל למעשה אין שם כלום. יש אנשים שזה מתאים להם. אבל יש תחומים

קרא עוד »