בובות ענק לאירועים – מפלפל לכם את האירוע

בובות ענק לאירועים

בין אם בקרוב יש לכם אירוע בעבודה או אירוע משפחתי כדוגמת יומולדת משמעותית לאחד מבני המשפחה, בטח חשבתם איך אפשר לשדרג את האווירה באירוע כך שיהיה בלתי נשכח. אם אתם עומדים ללכת למסיבת תחפושות, יכול להיות שאתם רוצים להשאיר את כולם המומים מהתחפושת המושקעת שלכם.

הוסיפו בובות ענק לאירועים זה מוסיף חיים!

כשאירוע קרב אנחנו עסוקים רבות בתכנונו, ישנם דרכים רבות לשדרג את האירוע כגון הזמנת אמנים או השקעה במערכת הגברה איכותית. דרך נוספת וכיפית מאוד לשדרג אירועים לרמת ההנאה המקסימלית היא שכירת או קניית בובות ענק מהאתר https://www.bubabuba.com.

בובות ענק הינן תחפושות בדמויות שונות לדוגמא חיות ספארי וג'ונגלים שונות אשר ניתן ללבוש אותן באירועים כדי להגביר ולפלפל את אווירת האירוע. בובות ענק בדרך כלל מגיעות כחליפה העשויה חלק אחד. את בובות הענק ניתן למצוא בדמות דובי פנדה, פילים, אריות וחיות ספארי וג'ונגל שונות. אם אתם משתמשים בוואטסאפ גם לצרכי הנאה ופנאי, בטח נתקלתם בסמיילי שהיה בשימוש נפוץ ביותר בשנה האחרונה הלא הוא מיסטר פופ (MR POOP), ניתן למצוא גם בובות ענק בדמותו ואפילו ניתן למצוא בובות ענק בדמות דמויות מהסרטים והסדרות המוכרים כדוגמת בית הנייר.

איך בוחרים בובת ענק לאירוע שלכם

בובות הענק מתאימות לכל סוגי האירועים, הן מתאימות ללבישה במסיבות חג הפורים, מסיבות תחפושות במהלך השנה, במדברן מקובל מאוד להתחפש וניתן למצוא לא מעט מהמשתתפים שלובשים בובות ענק שהוזמנו מכאן https://www.bubabuba.com/purim-costumes. בימי הולדת יהיה מאוד נחמד אם תהיה בובת ענק בדמות אחת מדמויות הסדרה העכשווית או חיות אהובות. באירועי מכירה בובות ענק יכולות לשמש כדי להרים את האווירה באירוע ולגרום לאירוע להיות בלתי נשכח.

למעשה, בובות ענק הן כלי חזק לקידום מכירות מכיוון שהן מוסיפות פלפל לאירועים בהם הן לוקחות חלק. תנו לאחד העובדים ללבוש בובות ענק ולשעשע את ילדי הלקוחות, באם מדובר בעסק הפונה גם אל הגילאים הצעירים זהו טוב כפליים. ניתן גם לתת לאחד העובדים ללבוש בובת ענק בדמות אהובה ולחלק פליירים ברחוב או להזמין אנשים לבקר את בית העסק.

אם לא התארגנתם על תחפושת לפורים זה הזמן!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איזה גימיקים אורחים הכי אוהבים בשנת 2023?
בעולם הדינמי של תכנון אירועים, הבנת הטרנדים העכשוויים היא חיונית ליצירת חוויות בלתי נשכחות ומרתקות...
קרא עוד »
אוג 14, 2023
טרמפולינות – מה שהילדים שלנו אוהבים וצריכים
כשאנחנו חושבים על טרמפולינות, אז לרוב הדבר הראשון שעולה לנו בראש, זה אותו אמצעי שמשמש פעלולנים בקרקס...
קרא עוד »
אפר 28, 2021
אז מה עדיף? משחקי מחשב או משחקי קופסא?
אחת הדילמות של הורים היא, האם לשחק עם הילדים שלהם במשחקי קופסא או לשחק איתם משחקי מחשב (או להבדיל, לתת...
קרא עוד »
אוק 17, 2021