חוגגים יום הולדת לילד בבית – ככה תחסכו בהוצאות ובניקיונות

יום הולדת לילד בבית

מסיבת יום הולדת לילד זוהי חגיגה שהוא מצפה לו משך שננה תמימה. בערך מהיום למחרת בו חגגו לו את יום ההולדת הקודם, הוא כבר עסוק בלדמיין את המסיבה הבאה שלו בצירוף חלומות ושאיפות לגבי התכניות שיהיו ביום ההולדת שלו, המתנות שהוא יקבל ובקיצור היום אשר בו הוא יהיה המרכז.

לעיתים החלומות של הילד ממש לא נפגשות עם המציאות ועם היכולת הכלכלית של ההורים. ההורים לא באמת מסוגלים להגשים לילד את כל מה שהוא חולם ורוצה שיהיה באירוע אך הילד מצדו לא מראה כל נכונות לוותר על הפנטזיות שלו. אז איך בכל זאת אפשר לגשר על הפערים ולאפשר לילד לחגוג כמו שהוא רוצה אך עדיין להישאר במסגרת התקציבית והכלכלית האפשרית עבור ההורים?

חוגגים בבית!

לא תאמינו כמה תוכלו לחסוך אם תחליטו לחגוג את מסיבת יום ההולדת במסגרת ביתית עם האטרקציות של קונסולה https://www.consola.co.il. הילד יוכל ליהנות מכל מה שהוא רוצה שיהיה באירוע ואתם בהחלט תוכלו להגשים לו את החלומות הללו בגלל שתחסכו את העלויות של מסיבה באולם או במקום שיעלה לכם כסף.

מסיבה בלי הוצאות וניקיונות

כאשר המסיבה נערכת בבית, חשוב לזכור כי ילדים + מסיבה מובילים לתוצאה של הרס, לכלוך והרבה מאוד בלגן. כדי להימנע מהתמהיל הבעייתי הזה, מומלץ מאוד להיערך מבחינת הפעילות במסיבה. ילדים עסוקים הם מתכון לילדים שלא מתפרעים, ילדים שלא יעשו שטויות וכמובן גם כאלה שלא יותירו אחריהם יותר מידי לכלוך.

מסיבה עם תכנית מנצחת

הורים שרוצים לשמח את הילד שלהם, הם רוצים להנות אותו ולהגשים לו את כל חלומותיו מצד אחד, אך הם לא רוצים להתפשר מבחינה כלכלית, יכולים למצוא את המענה המושלם בדמות תכנית ייחודית מבית קונסולה אטרקציות ליום הולדת שתמשוך את כל הילדים והם ישמחו להשתתף בה. התכנית תגרום ותשפיע כי הילדים לא ישתעממו וכתוצאה מכך הם יהיו עסוקים ולא ילכלכו או יהרסו את הבית.

השקעה בתכנית לילדים המשתתפים באירוע יום ההולדת היא השקעה משתלמת במיוחד היות וכך הילדים ייהנו הרבה יותר וגם אתם תיהנו מאירוע שיעבור בשלום עם מינימום נזקים…

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לעצב חדרי תינוקות בצורה פרקטית?
עיצוב חדרי תינוקות הוא אחד הפרויקטים הנחמדים ביותר למשפחה צעירה ובמיוחד אם מדובר בילד הראשון שמצטרף...
קרא עוד »
נוב 24, 2020
נעלי עקב לנשים – לבחור נעליים נוחות ויפות כאחד
כחלק מהאאוטפיט של כל אישה, היא גם משקיעה בבחירת נעלי עקב יפות ומושקעות המעוצבות בסטייל עדכני המותאם...
קרא עוד »
ספט 09, 2021
בחירת כיסא המנהלים האורטופדי המושלם: מדריך מקיף לקונים
כיסא מנהלים אורטופדי הוא השקעה מכרעת עבור אנשים המבלים שעות ארוכות בישיבה ליד שולחנם. כסאות אלו...
קרא עוד »
אוג 28, 2023