קייטרינג כשר למהדרין – למגוון אירועים

תעשיית המזון מלאה בחוקים, תקנות וחוקים. לא רק החוק צריך להקפיד בכל הנוגע לקייטרינג, אלא גם אלה שמכתיבים אילו מרכיבים מותרים ואיך הם צריכים להיראות.

אירועים רבים מתקיימים במגוון מקומות. הקייטרינג צריך להיעשות לכל האירועים הללו. במקרה זה, יש להזין את פרטי המזון והמשקאות למערכת המיועדת במיוחד לאירוע.

אירועים שונים

בענף הקייטרינג יש הרבה סוגים שונים של אירועים. מחתונות ועד כנסים, מספר האירועים הולך וגדל מדי שנה. אין צורך לדאוג לגבי אלרגיות למזון ובעיות בטיחות אחרות – אם יש לכם אירוע קייטרינג, זה יהיה בסדר. עם זאת, מה אם לאירוע שלכם יש רקע דתי או תרבותי? 

הפתרון הוא קייטרינג כשר למהדרין!

בקייטרינג כשר יש להכין את האוכל לפי חוקי התזונה היהודיים. הדרך הנפוצה ביותר להכנת מזון היא באמצעות שילוב של מרכיבים שונים כגון בשר וירקות.

עם זאת, ניתן להכין את המזון גם באמצעות חלק מהמרכיבים הללו או כולם: דגים, מוצרי חלב, ביצים, אגוזים ופירות. על השף להחליט באילו מרכיבים משתמשים על מנת להבטיח שהארוחה לא תכיל מאכלים אסורים.

מספר מנות

כאשר מכינים ארוחות כשרות למספר רב של אנשים או לאירועים עם רמות נוכחות גבוהות, לשפים יכול להיות קשה לדעת כמה מנות עליהם להכין. הסיבה לכך היא שיש צורך לבשל מנות שונות בזמנים שונים על מנת לשמור על הארוחות מאוזנות ומאוזנות מבחינת תכולת הקלוריות כמו גם ערך תזונתי.

העיד בעל רשת קייטרינגים: כשפתחנו את עסק הקייטרינג הראשון שלנו, החלטנו לשמור על כשרות בכל האירועים שלנו כי זה היה משהו שבאמת נראה כמו חובה. עשינו זאת לא רק עבור הלקוחות שהגיעו לשירותינו, אלא גם עבורנו כיחידים ומתברר שההשקעה החזירה את עצמה כפליים.

צרו קשר עם קייטרינג מרקש>>>

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מוצרים לבעלי חיים

חלק מהמוצרים האחרונים שמפותחים כוללים מאכילים רובוטיים, ארגזים אוטומטיים וצווארונים חכמים. מוצרים אלה יכולים לעזור לבעלי חיות מחמד במספר דרכים כגון צמצום כמות הזמן שהם

קרא עוד »

ציוד מקצועי לאולפנים

ציוד סטודיו מקצועי יכול לעזור לשפר את איכות העבודה שלך. זה גם יעזור לך לייצר ולשתף תוכן באיכות גבוהה בקלות. החשיבות של ציוד סטודיו מקצועי

קרא עוד »