טיפול טבעי באוטיזם- כל מה שרציתם לדעת

אם רק לאחרונה עשיתם לילד שלכם אבחון שגילה כי הוא על הספקטרום, יתכן ולא קיים לכם כל המידע הנחוץ לגידול ילד עם אוטיזם. הרפואה הקונבנציונאלית לא נוטה להמליץ על הדרכים הטבעיות עבור שיפור יכולות הילדים האלו ודוחפת יותר לכיוונים שהיא מכירה, הכיוונים שהמדע מאשר. אך עם כל הכבוד למדע ולמחקר, ישנם דברים שעובדים גם בלי שום התערבות של מחקר או של המדע עצמו. בעצם, הם קשורים למדע מהבחינה הבריאותית שלו אך לא בוצע שום מחקר המעיד על כך שזה ודאי.

ובכל זאת, אינספור אנשים מכל העולם בוחרים דווקא ברפואה האלטרנטיבית וביכולת שלה, גם כשזה נוגע לגידול ילדים על הספקטרום האוטיסטי. איך? בואו וגלו

ישנם ארבעה דברים שאתם צריכים לעשות עבור הילד שלכם במצב כזה

ריפוי חלל הבטן– למדו כיצד לרפא את מערכת העיכול של ילדכם כך שיקבלו את חומרי התזונה המועילים, שימנעו דליפת רעלים מזיקים לגופו. 

ניקוי רעלים טבעי– למדו כיצד להסיר מתכות כבדות מגופו של הילד מבלי לגרום לו נזק. 

ניקוי זיהומים– למדו כיצד להיפטר מזיהומים שיכולים למנוע התאוששות.

קראו עוד על הסיפור של טלי אנגור וביתה.

תמיכה ושיפור היכולות השכליות– למדו כיצד לתמוך ואף לשפר את יכולות המוח של ילדכם, כך שיוכל להתחיל לחיות חיים עצמאיים יותר.

כאשר ההגדרה של החלמה היא להשיב את הבריאות, יש עם מה לעבוד. אוטיזם היא הפרעה ביולוגית, לא מחלה נפשית. לכן, תוכלו לעזור לילדכם להתאושש מאוטיזם באופן טבעי. חייו של הילד יכולים להפוך ממלאי דאגות, חרדות ואגרסיות לתסמינים רגועים יותר, נוחים ובריאים יותר. ולא רק לילד, גם לכם! השיטה הטבעית שהוכרזה כהצלחה בהמון בתים ברחבי העולם באה לקראת אלו שאובחנו כעל הספקטרום ומסייעת להם להתמודד עם המציאות הקיימת, להילחם בה ואט אט להפוך ליותר ויותר עצמאיים.

אך עם כל המזל הטוב שהטבע מספק, אתם תהיו חייבים לדעת למה ילדכם רגיש כדי לדעת מה לספק לו. תוכלו לבצע בדיקות מעבדה שונות שיבהירו לכם יותר את המצב ויכוונו אתכם כיצד להתמודד ובעזרת אילו כלים תצליחו לכוון את ילדכם הכי גבוה.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: