תה בתפזורת – איכות היא לא מילה גסה

תה בתפזורת נחשב נקי וטהור יותר לעומת תה בתיונים, במיוחד כאשר מדובר על תיונים בייצור תעשייתי, עשויים מחומרי גלם סינטטיים, מודבקים עם דבק.

אז איך אפשר ליהנות מחליטת תה בתפזורת ולמה זה עדיף?

תה בתפזורת זה עדיף?

אין ספק כי במבחן המכירות, תה בתיונים מנצח ובגדול. מדובר על מוצר נוח ופרקטי, שאינו מצריך היערכות מיוחדת ואפשר לכם לשתות תה בטעם האהוב עליכם בלי מאמץ.

יחד עם זאת, תיונים מיוצרים באופן מסחרי לרוב מיוצרים בתוספת דבק, כדי להחזיק את החוט של התיון וגם כדי להבטיח סגירה טובה של השקיק.

בנוסף, שימוש חוזר בתיונים אינו מומלץ שכן השקיק הקטן יכול לאגור מזהמים שאינם בריאים לשתייה. לבסוף, שימוש חוזר בתיונים משאיר לעיתים קרובות טעמי לוואי לא נעימים, או פשוט טעם דל מאוד.

לעומת זאת, תה בתפזורת נחשב הרבה פחות נוח לשימוש, אבל יש לו לא מעט יתרונות.

יתרונות השימוש בתה בתפזורת

תה תפזורת מגיע בשקית גדולה, אותה אפשר לחלק על פני קנקני תה רבים, או על פני תקופה ארוכה יחסית, הכל בהתאם לתדירות השימוש שלכם כמובן. את התה חשוב לשמור בכלי אטום, כדי לשמור על עוצמת הטעמים והריחות שלו, אך גם כדי לשמור על החומרים המזינים – המצויים בו בשפע.

אפשר להכין תה בתפזורת בקנקן כדי לשתות עם חברים, או כוס תה אחת, בעזרת חולטן אישי – מסננת קטנה ומעוצבת, מתאימה לחליטה של תה בתפזורת בלי לאפשר לעלי התה להתפזר לכם בכוס.

תה בתפזורת מגיע בצורה הקרובה ביותר לצורתו הטבעית ולכן אינו מכיל חומרים מיותרים, אלא רק את החומרים האורגניים המיועדים לשתייה ומיטיבים עם הגוף.

עשינו לכם חשק? היכנסו לחנות שלנו > סרמוני תה לבחור לכם תה מושלם!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

זרע חלש

איך יודעים אם זרע חלש

אם אתם מנסים להיכנס להיריון ולא מצליחים, חשוב שתדעו שזוגות רבים נמצאים במצבכם וכדאי למהר ולברר את הסיבות לכך. בין כל הסיבות האפשריות ייתכן כי

קרא עוד »