מדפים מעוצבים לבית – איך לשלב אותם בצורה נכונה?

יש כל מיני מדפים שניתן לשלב בבית והחלק הכי טוב זה בחירת מדפים מעוצבים, אבל כאן עולה השאלה איפה ניתן לשלב אותם כך שהם יתרמו לעיצוב ויהוו מקור פרקטי ביותר? יש צבע שונה, צורה מיוחדת ובגדול טקסטורות משתנות וכאן נשאלת השאלה, איזה מדף הכי מתאים לעיצוב הבית וישלים את משימת העיצוב על הצד הטוב ביותר? 

בכדי להבין את הדברים נכון ולשלב את המדפים בצורה ראויה שתתאים גם לעיצוב הכללי הבאנו כמה טיפים שיהפכו את זה קל ובעיקר נכון מבחינה עיצובית עבורכם.

הכול שאלה של מיקום – שילוב המדפים ועיצוב בהתאם לחדר המבוקש 

אם לצורך העניין רוצים לשלב מדף בסלון, רצוי מאוד שהם יהיו לא רק לנראות מושלמת אלא גם לאחסון נכון. לכן, אם רוצים גם שלא לפספס את העיצוב ורוצים לשים כמה שיותר דברים על המדף בלב הסלון, חשוב לצור מדף חזק שיתאים לכך. 

במידה ורוצים להתאים את המדפים לחדר השינה, חשוב מאוד גם כאן לקחת בחשבון את אופי החדר וכאן אין צורך להניח יותר מדי דברים אלא ספרים או אפילו חפצי נוי קטנים שיתרמו לאווירה האינטימית של חדר השינה.

מדפים בחדרי אמבטיה אפשר בהחלט לשלב אבל חשוב ביותר לעשות את הבחירה לא רק בהתחשב לעניין העיצובי אלא גם לרמת וכמות הלחות כך שאם תולים מדף שיהיה חזק וישרוד כל נקודת מים או לחות. 

בסיכום דבר, הכול שאלה של מיקום, צבע מתאים, גודל החדר. במידה ויודעים את כל הפרטים הנ"ל אפשר ואפילו מומלץ לשלב בכל פינה בחדר מדפים שיכולים בקלות לשדרג את הנראות הכללית ולהפוך כל בית פשוט לסופר מיוחד. למידע נוסף סטודיו 26

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מגשי אירוח

מגשי אירוח שימשו מאז ימי קדם ככלי הגשה, כאשר הגרסאות המודרניות עשויות מזכוכית או נירוסטה. פעם הם היו פשוט סטים של כלים, אבל עכשיו הם

קרא עוד »

מה זה הורות משותפת?

"הורות משותפת" הוא מונח המשמש לרוב לתיאור המגמה החדשה של הורים המחלקים את זמנם, אחריותם וילדיהם באופן שווה בין שני משקי בית. זה יכול להתייחס

קרא עוד »