מהו מועדון צרכנות?

מועדון צרכנות כבר אינו מיועד רק עבור מורים, אנשי כוחות הביטחון או עובדי המדינה. במהלך התקופה האחרונה נפתח מדי שעה מועדון צרכנות חדש, באופן זה אין כמעט צרכן שלא יכול להצטרף לאיזה שהוא מועדון צורנים – החל מעצמאים, דרך מי שיצא לפנסיה וכלה בשכירים.

מהו מועדון צרכנות?

מועדון צרכנות מהווה התאגדות של צרכנים שהיעד שלהם הוא קבלה של הטבות והנחות בפעילות שהיא צרכנית, בשל הגודל של התאגדות זה, מה שמאפשר לה כוח קנייה רחב היקפים. ההתאגדות במועדון צרכנית תבוצע בהתאם למאפיין משותף, כמו למשל – מקום עבודה או משלח יד. מן ההיבט של המשווק, מועדון צרכנות מצדיק מענק של הנחה לא רק בשל הגודל שלו, אלא אף בשל המאפיין של החברים השותפים בו, הנותן בידם הזדמנות של פנייה שיווקית ממוקדת למאפיין זה. לעומת מועדון לקוחות כמו באתר, אשר בו היוזמה להקמתו של המשווק, היוזמה להקמת מועדון צרכנות טמונה בצרכנים עצמם בלי מחויבות לספק כל שהוא. באופן זהה למועדות לקוחות, גם חברות במועדון צרכנות מלווה הרבה פעמים בכרטיס מזהה.

מה הן ההטבות של מועדון צרכנות?

  • סרט בחצי מחיר ורכב בהנחה – ההטבות הינן בכמה היבטים, כמו למשל – מוצרי פנאי ותיירות, דירה, מוצרי צריכה, רכב, תנאי ביטוח, הלוואה וכיוצא בזה. בהרבה מקומות בילוי הכניסה מחייבת לעבור במועדון צרכנות, בפרט כשמדובר בסרט, בספארי, בהצגה בתיאטרון או בלונה פארק – שהכרטיסים בשבילם מוצעים ברוב המועדונים בהנחה ניכרת.
  • קנייה של תווי שי שהם מסובסדים – במרבית מועדוני הצרכנות מוצע לצרכנים לקנות תווי קנייה בעלות מסובסדת בשיעור של בין חמישה עשר לשבעה עשר אחוז ראו דוגמא. ניתן לממש את הכרטיס בצל כותלי רשתות השיווק.
  • הנחה במעמד התשלום – אחת מן ההנחות השכיחות היא הנחה במעמד התשלום. עסקינן בהנחה בשיעור של כחמישה אחוז בבתי עסק רבים עמם נמצא בהסכם מועדון הצרכנות. יתרונה בכך שבה כלול כפל מבצעים.
  • הנחה בדלק – רוב מועדוני הצרכנות מתהדרים בהנחה בשיעור שבין עשרים וחמש לשלושים אגורות עבור דלק בתחנות שעמן הם נמצאים בהסכם.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דובי ענק

מי צריך דובי ענק

כל אחד יכול ליהנות מדובי ענק וחמוד, אשר ניתן לו במתנה על ידי אדם אהוב ויקר. הדבר נכון הן עבור מבוגרים והן עבור ילדים, היות

קרא עוד »
מגפונים

מגפונים

היום ניתן למצוא לא מעט אנשים שמשתמשים במגפון לצורך הפגנה, טיול קבוצתי וכמובן לצרכים משטרתיים. מדובר על מערכת הגברה ניידת פשוטה וקלה לתפעול, לכן היא

קרא עוד »
מיתרים לגיטרה אקוסטית

כמה עולה גיטרה אקוסטית?

כמו בכל פעם שאתם נכנסים אל חנות כלי הנגינה, ההתרגשות לקראת רכישת גיטרה חדשה מורגשת באוויר. במיוחד אם מדובר על רכישה ראשונה של גיטרה אקוסטית.

קרא עוד »