מהי מחלקה סיעודית בבית אבות?

ההורים שלכם סיעודיים? אתם חייבים לדאוג ולטפל בהם בדיוק כמו שהם טיפלו בכם – בנאמנות, באדיקות ובלי פשרות. אך לפעמים לצערנו לא מתאפשר לנו לעשות את זה בצורה הכי טובה שהיינו רוצים בשל סיבוכים והחמרה במצבם הרפואי. אין לנו את כל הידע, הכלים והאמצעים לטפל בהורים מתבגרים שמגיעים לרמה סיעודית. יש צורך בטיפולי אחיות ומעקב רפואי מקצועי סביב השעון על מנת לוודא שהם זוכים בתנאי איכות חיים נאותים ומכבדים. רק במחלקה סיעודית בבית אבות ההורים והסבים שלנו יכולים לקבל את כלל השירותים והתנאים הללו בצורה מכבדת ומספקת.

מה יש במחלקה סיעודית בבית אבות שאין בשום מקום אחר

מחלקה סיעודית בבית אבות דומה בצורה כללית למחלקה סיעודית בבית חולים אלא שהיא מותאמת לשהייה ארוכת טווח. שלא כמו בבית אבות "רגיל" בו יש רק מעקב כללי אחר בריאות השוהים ומתן טיפולים ומעקבי אחות גנריים, במחלקה סיעודית אנשי הצוות מעודכנים לגבי מצבו הספציפי של המטופל השוהה שם ומתאימים לו סביבה תומכת ומאשפרת מחייה עם כל התמיכה היומיומית שהוא זקוק לה.

כל שוהה הוא עולם ומלואו ויש לו תיק רפואי הדורש התייחסות אישית פרטנית הייחודית רק לו. במחלקת בית אבות רגילה אין לא את האמצעים ולא את הידע המקצועי והפנאי לתמוך בכל מטופל וכל הפרטים השונים לגביו. במחלקה סיעודית הכל מותאם לתנאים אלו. לשם כך זה מיועד.

השירותים השונים של מחלקה סיעודית

ההורים והסבים שלכם יזכו להנות משירותים רפואיים מתקדמים וצמודים – שירותי רופאים עם רופא אחראי בכל זמן נתון בימי חול, שבתות וחגים; צוות אחיות ואנשי הצוות הסניטריים שמסתובבים תמיד בין המיטות, מכשירים תומכי חיים ורפואה ועוד. 

אין ספק שכל שוהה במחלקה סיעודית מתקדמת שמכבדת את השוהים בה יהנו מסל שירותים מעולה שיספק להם המשך איכות חיים בגיל השלישי. למידע אודות בית אבות סיעודי בהרצליה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ארוחת שף בבית

ארוחת שף בבית היא סוג של ארוחה בהתאמה אישית ששף מכין לאנשים, בעזרת המאכלים והמרכיבים האהובים עליהם. זה נקרא גם ארוחה ביתית יוקרתית שמתאימה לאירוח.

קרא עוד »

ירידה בחשק המיני הגברי

ירידה בחשק המיני אצל גברים הייתה נושא לדאגה עבור אנשים רבים. הסיבה לכך היא בגלל שיכולה להיות לכך השפעה שלילית על איכות החיים, מערכות היחסים

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

חדרי האירוח חשובים מאוד לבריאות ולנוחות האורחים. הם צריכים להיות נקיים ומסודרים כל הזמן. הם צריכים להיות גם נוחים ונעים לשהות בהם לפרקי זמן ארוכים

קרא עוד »