ימי הולדת לילדים – מה טווחי המחירים?

כשאנחנו ניגשים לערוך ימי הולדת לילדים, ברור לנו שעלינו להוציא לא מעט כסף, אנחנו לא חייבים, שכן תמיד אפשר לעשות אירוע ביתי קטן, עם חטיפים וממתקים, הפעלות מקומיות ודברים אחרים שלא דורשים הוצאה גבוהה. אך אם אנחנו רוצים לארגן יום הולדת מושקע, סביר להניח שאנחנו נוציא לא מעט כסף. 

כשאנחנו מדברים על ימי הולדת לילדים, אז כמובן שאנחנו צריכים לפרט יותר מה הכוונה. הרי יש ימי הולדת לילדים מאוד קטנים, בני שלוש,ארבע, חמש, ואז סביר להניח שטווח המחירים יהיה נמוך כי גם האירוע לא יהיה גדול מספיק. מצד שני, בגילאים יותר מתקדמים, בפרט כשהילדים נכנסים לבית הספר והאירוע כבר נערך עם כל ילדי הכיתה ומי שאחראי על הארגון הם ההורים, אז מדובר בהוצאה הרבה יותר גדולה, הרבה יותר רחבה. 

ההוצאה תכלול בין היתר עוגות, ממתקים, שתייה, משחקים, הפעלות, ייתכן אפילו שהורים מסוימים ירצו לשכור מקום כזה או אחר. כלומר, לא מדובר בהוצאה רגילה, לא מדובר על יום הולדת בגן שכולל למשל עוגות וקישוטים, והרבה פעמים גם נעשה בשיתוף פעולה עם הורים אחרים שהילדים שלהם חוגגים באותו שבוע. לכן בבית הספר, המחיר יהיה גבוה יותר. 

מה טווח המחירים הסביר לאירוע יום הולדת

כאמור זה תלוי בגיל של הילד ובאופי האירוע. סביר להניח שזה יגיע לסכום של מאות שקלים, השאלה האם מדובר על מאות שקלים ברף הנמוך או ברף הגבוה, זה שקרוב לאלף ואולי אפילו אלפי שקלים. 

כאן צריך לזכור, מדובר בילדים בסופו של דבר, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו, האם זה נכון להשקיע באירוע כמו יום הולדת כל כך הרבה כסף, האם זה נכון לעשות את זה בשלב הזה.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הכל על עיצוב אופנה מעשית

יש תחומי לימודים שהם תיאורטיים לגמרי. הרבה דיבורים ודעות, הרבה שמות וכללים אבל למעשה אין שם כלום. יש אנשים שזה מתאים להם. אבל יש תחומים

קרא עוד »