כל הסיבות לשים מכונת בובות ליד החנות שלך

הילד עומד כשבידי אמו שעומדת מאחוריו ארנק מלא במטבעות ומנסה שוב ושוב פעם אחר פעם לשלוף בובה באמצעות מוט חשמלי מיוחד מתוך קופסא ענקית מלאה בבובות, אך ללא הצלחה. בכל פעם שנראה לו שהנה… עכשיו אני מצליח, הוא מגלה שניה לפני שהבובה בידיו ששוב הבובה החליטה להחליק וליפול חזרה לבריכת הבובות.

התיאור הזה נשמע לכם מוכר? אז באיזה צד אתם? האלה שעומדים ומגחכים מאחורי גבו של הילד על ניסיונותיו הרבים שעלו ויעלו בתוהו, או שאתם דווקא משוכנעים שאתם תצליחו? או שאולי אתם בכלל מאלה שחושבים הלאה על איך אני ירוויח מזה? בשורות הבאות נציג את כל הסיבות לשים מכונת בובות ליד החנות שלך.

מכונת בובות חשמלית

מכונות משחק הם דבר מצוי כמעט בכל קניון, בית חולים או סתם בית עסק ופינת רחוב. מכונות המשחק מגיעים בצורות רבות, מכונות בובות, מכונות סימולציה, מכונות מרוצים ועוד. המכונה אולי הכי מוכרת היא דווקא הפשוטה מכולם מבחינה טכנולוגית – מכונת הבובות.

כל ילד שעובר ליד מכונה כזו בקניון, שומע את הקריאה של הבובות "בוא תנסה להוציא אותנו" (כך הוא לפחות חושב…). הילד מיד ימשוך את אמו ויסביר לה עד כמה משתלם להכניס כמה שקלים בודדים ולזכות בבובה פרוותית.

בדיוק לכן, כדאי לכם לשים מכונת בובות ליד החנות שלך. אימא מגיעה לקניות עם הילד, הם כמעט נכנסים ואז… הילד רואה את המכונה. הבובה, שאמנם שווה את השקלים שהאימא מכניסה למכשיר, בדרך כלל מסרבת לצאת. וגם אם כן, הרווח עדיין מכובד.

כמו כן, הליכה שגרתית ברחוב של ילד עם אבא שלו, תגרום לו להצביע על המכשיר, מה שיביא לכם לקוחות רבים.

מוזמנים להתרשם ממגוון מכונות משחק באתר ארקייד

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מה קורה בסדנת הומור?

יש דרך אחת שאתם יכולים להרגיש טוב בלי כדורים, בלי תרופות, בלי אלכוהול או סמים.  דרך אחת בריאה שמצליחה להשכיח מכם את קשיי היום, את

קרא עוד »

איך שוק הנדלן לא עוצר מהעלייה

מחירי הדיור כידוע בעשרות השנים האחרונות הולך ועולה. אנו רואים פרויקטים חדשים שהולכים ונבנים אחד אחרי השני נפתחים למכירה ותוך כמה חודשים המחירים מוכפלים ועולים

קרא עוד »