החלפת רצועת שעון – עור או מתכת?

אתם עונדים מידי יום את השעון האהוב והיקר שלכם, אולם עם הזמן הרצועה שלו עלולה להישחק, להיקרע, בהחלט קיים בלאי. כאן נכתוב עוד על החלפת רצועת שעונים – עור או מתכת?

איך בוחרים את הרצועה?

הרצועה היא חלק משמעותי מהשעון וחשוב שהיא תהיה מותאמת לפרק היד, לא לוחצת מידי ולא רופפת. אם הרצועה איננה מתאימה ליד ולטעמכם, תוכלו בהחלט באמצעות איש מקצוע לבחור רצועה המתאימה לכם בול. נוחה, אופנתית, עמידה ושימושית.

רצועות עור

יש כאלה שחולים על עור, חשוב לדעת שרצועות אלה פחות "נושמות" ואף עלולה להופיע זיעה. לכן יש לבחור את סוג רצועת השעון המשובח ביותר אשר עשוי מחומרי גלם מתקדמים.

רצועות עור מומלצות חייבות להיות איכותיות וחזקות, כאשר מעבדים אותן בדרכים שונות. היתרון הבולט ביותר ברכישת רצועת עור לשעון שלכם, נעוץ בעובדה שרצועת עור היא נעימה ונוחה, קלת משקל, והיא מתאימה במיוחד למי שמעדיף את הסגנון הקלאסי. להמשך קריאה בנושא רצועות עור לשעונים

רצועות ממתכת

אם כבר בוחרים רצועת שעון העשויה ממתכת, חשוב לבדוק שאינכם אלרגיים לסוגי מתכות מסוימים. שעונים עם רצועות מתכת נראים כתכשיט לכל דבר ועניין. המתכת חייבת להיות איכותית, יש לבדוק את החיבורים, וכמובן לבחור רצועות מתכת חזקות ועמידות.

יכולה להיות זו רצועה מכסף או לחילופין זהב. בנוסף, על הרצועה להתאים לפרקי הידיים ולהיות גמישה, זאת לשם הנוחות. בחנויות המובילות אפשר למצוא מגוון רצועות ממתכת, ולגם להתאימן להיקף פרקי הידיים.

לסיכום

הבחירה בין רצועת עור או רצועת מתכת היא אישית, לכל אחד טעם שונה. מאוד חשוב לפנות אל חנות המעסיקה עובדים מיומנים שייעצו לכם באיזו רצועה לבחור ויתאימו אותה לפרק היד באופן המדויק ביותר.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מומחה פוריות מומלץ בבאר שבע 

טיפולי פוריות הם טיפולים המיועדים לזוגות אשר חווים קושי משמעותי בהבאה של ילדים לעולם בדרך טבעית, בדרך כלל ההליך מתחיל לאחר פנייה לרופא המתמחה בנושאי

קרא עוד »

כמה עולה בית אבות

לאחר שגמלה ההחלטה לעבור מהבית הפרטי לדיור עבור הגיל השלישי, בוחנים את סוגי הדיור השונים, את האפשרויות הקיימות ומה עלותה של כל אחת מהאופציות.  בתי

קרא עוד »