איפה כדאי ללמוד תפירה?

לימוד קורס של תפירה, יעניק בידכם אינפורמציה וגם פרינציפ אשר הינו שכיח בעולם של תפירה וכן בנייה של כל מיני חלקי ביגוד. היעד של קורס של תפירה הינו לספק עבורכם אינפורמציה אשר היא אלמנטרית של תפירה, במושגי אלמנטריים בתחום של אופנה, בפיתוח של יכולות של תפירה והן בלימוד של פעולה על ידי מכונת תפירה אשר הלה תעשייתית או שמא ביתית. קורס של תפירה המטרה שלו עבור כל אשר מבינכם שרוצה להתוודע לתחום של אופנה ואף ללמוד כל מיני דרכים של תפירה. קורס של תפירה מוענק בתוך כל מיני נתיבים והן ברמה של לימוד כאשר השיטה האלמנטרית מטרתה עבור אלה אשר הינם בראשית דרכן נותנת בידכם אינפורמציה בדרכים של תפירה, בהפעלה של מכונת תפירה, בביצוע של גזרה וגם בגזירה של דגם והן של תפירה.

איפה כדאי ללמוד תפירה?

 

  • פרופשיונס – טלפון – 077-5359003, מייל – info@profashions.co.il , מען – רחוב שונצינו שניים עשר וכן פינת תושיה שניים, בעיר תל אביב, בסמך לתיאטרון תמונה ובין כעשר עד כחמש עשרה דקות אל מול קניון עזריאלי בהליכה ברגלץ
  • מקום אשר בו ניתן ללמוד תפירה של אביזרי לבוש מבוצע באימון אשר הוא פרקטי עבור הטבה של יכולת של תפירה שלכם, הינו בתוך בית ספר של לימודי תחום של אופנה מטעם של אילנה ברטל.
  • קורס של מחוך וגם של תפירה עלית עבור שמלה של כלה וכן של ערב בקונספט של מכללה לעיצוב. שלוחה – תל אביב. מהלך הלימודים – כארבעה חודשים, מפגש אשר הינו חד שבועי במשך חמש שעות אשר הן אקדמיות, מוכר עבור פיקדון.
  • סטודיו של בוטון – השיעורים מבוצעים במסגרת של כרטיסייה. כל אשר מי מבינכם עשוי לבוא אל שיעור בעת אשר הכי מיטבית עבורו. יוענק לכם הנחיה פרטית ותפעלו בצורה אשר הלה אינדיבידואלית, כה כי התפתחות שלכם תהיה בהלימה לקצב פרטי. הלמידה מבוצעת בקבוצה מועטה בת שישה עד שמונה משתתפים. אין מחמיצים שיעורים. אפשר לפצוח ראשית של למידה של קורס בצורה של לאלתר.
    בקרו באתר של פרופשנס כדי לקרוא עוד על לימודי עיצוב אופנה.

 

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: