חלקים לטרמפולינה: מה עושים כשחלק מסויים נשבר/מתעקם?

טרמפולינות לחצר נהפכו למוצר מבוקש בהרבה בתים בישראל.

לטרמפולינות גדלים שונים, חלקים איכותיים יותר ואיכותיים פחות וכן, עמידות בפני מזג אויר משתנה.

ככל שהטרמפולינה שתיקנו תהיה איכותית יותר, כך יפחתו הסיכויים להיתקל בחלקים שבורים או למנוע התעקמות של חלקים בטרמפולינה. עם זאת, בהתאם לתדירות השימוש, למשקל המופעל על הטרפולינה בכל שימוש ולמזג האוויר לו הטרמפולינה חשופה, גם החלקים האיכותיים ביותר עלולים להיהרס ולהתעקם.

לכל דגם של טרמפולינה ישנם מגוון איבזרים שאפשר להוסיף או להחליף בקיימים.

 

לטרמפולינה יש חלקי חילוף

בעלי העסקים שמספקים את המוצר, חייבים להחזיק בחלקי החילוף המתאימים לכל סוג של טרמפולינה. חברות מקצועיות ואמינות, יסייעו לכם במציאת החלקים המתאימים לטרמפולינה שרכשתם, בהתאם לנזק שנגרם.

מומלץ לרכוש את חלקי החילוף בעת רכישת הטרמפולינה, בכדי לטפל בנזק שנגרם במהרה ולמנוע סכנות בעת השימוש בטרמפולינה.

חלקי החילוף הנפוצים ביותר שנרכשים הם: 

  • רשת הגנה- נועדה למנוע נפילות לא נעימות לאחר קפיצה לגובה רב באמצעות הטרמפולינה. כמו כן, משמשת הרשת לתחום את אזור המשחק על הטרמפולינה ולמנוע מחפצים לעוף ממנה או לתוכה.
    רשת ההגנה עלולה להיקרע או להתנתק מהחיבורים שלה ותידרש החלפה.
  • משטח קפיצה- נועד איך שלא, לקפיצה. המשטח מחובר באמצעות קפיצים שמאפשרים לטרמפולינה לקיים את יעודה. המשטח עלול להיקרע משלל סיבות או חמור מכך, לקרוס בשל עומס ואי תקינות של הקפיצים.
  • קפיצים- נועדו להחזיק את חלקי הטרמפולינה ולאפשר קפיצה. הקפיצים עלולים להיות חלודים, עקומים או שבורים ולפגוע בבטיחות המשתמשים.
  • כיסוי לקפיצים- נועדו לשמור על הקפיצים מפני חלודה, פגיעה כלשהי ומפני מזג האויר שעלול להרוס אותם. בנוסף, הכיסוי לקפיצים משמש כהגנה עבור הקופצים שעלולים לנחות על הקפיצים וללא הכיסוי, החוויה תהיה לא נעימה כלל.
    הכיסויים עלולים להיקרע ולאבד מתפקודם במשך הזמן.

 

שומרים על בטיחות ולא מתפשרים!

ברגע שאתם מזהים חלקים שבורים, עקומים, או קרועים בטרמפולינה שלכם, עליכם להשיג  את חלקי החילוף המתאימים והאיכותיים ביותר במהירות האפשרית.

בידקו את כל חלקי החילוף שאתם רוכשים לפני החלפתם עם החלקים הישנים, זאת בכדי לוודא שאכן החלקים תקינים ושאין סכנה כלל למשתמשים.

 

מוזמנים לראות עוד על טרמפולינות כאן: https://www.youtube.com/watch?v=15io-xR4Bx0.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

כל הסיבות לקחת קורס קייט סרף

קייטסרפינג kite surfing הוא ספורט אקסטרים ימי חדש יחסית שתופס גלים וסוחף אחריו הרבה מאד ספורטאים שמעוניינים ליהנות מנפלאותיו.   קורס קייטסרפינג כל מי שהתנסה

קרא עוד »
נעלי כלה

טיפים לבחירת נעלי כלה מהבית

היום ניתן להזמין כמעט כל פריט עד הבית, היות ואנו חיים בעידן דיגיטלי, שבו רוב האנשים מעדיפים לבצע את הקניות שלהם באינטרנט. היום כבר אין

קרא עוד »