רעיונות להדפסה על חולצות לחתונה

חולצות לחתונה הפכו בשנים האחרונות לדבר חובה שמשדרג כל אירוע. בתחילת החתונה כולם מגיעים מחויטים עם בגדיהם מהבית אך כאשר הם מקבלים חולצות מודפסות של החתונה הם יכולים להשתחרר יותר ברחבת הריקודים ובאופן כללי, החולצות המודפסות מייצרות אווירה שמחה יותר בחתונה ומשאירות גם מזכרת לאורחים לאחר החתונה. מעבר לכך, כאשר אתם מדפיסים הדפסים מקוריים לחתונה על גבי החולצות, התמונות שייצאו מרחבת הריקודים יכולות להיות מקוריות, מצחיקות ופוטוגניות מאוד. לפניכם כמה רעיונות להדפסה על חולצות לחתונה כאשר כמובן שניתן ואף מומלץ לשלב מגוון רחב של חולצות ואפילו לאפשר לאורחים לבחור את החולצה המצחיקה שהם ירצו ללבוש ביום האירוע, חלק מהעיצובים מתאימים יותר למשפחה וחלקם מתאימים יותר לחברים הקרובים וכו'.

"אני הולך להיות דוד"

חולצה שכתוב עליה "אני הולך להיות דוד" בשילוב של תמונה מצחיקה של תינוק או אלמנטים קשורים אחרים יכולה מאוד להתאים לאחים של החתן והכלה. פעמים רבות גם חבריהם הקרובים של הזוג המאושר המרגישים קרבה גדולה אל בני הזוג ירצו ללבוש חולצה כזו.

"בקרוב אצלי"

מכירים את הדודות שתמיד שואלות ",מתי את\ה מתחתן\נת?", אז כדי לחסוך לבני הדודים והאחים של הזוג את השאלות המציקות וגם כדי להעלות קצת את האווירה עם חולצה מצחיקה תוכלו להעמיד לרשות האורחים חולצות שייענו על השאלה עוד לפני שהיא נשאלה.

"אני כאן בגלל הבר"

אחד מהחלקים הנחמדים בעבור האורחים בחתונות הוא האוכל הטוב, הבר החופשי ורחבת הריקודים. הדפיסו בעבור האורחים חולצות עם הכיתוב "אני כאן בגלל הבר" או "אני כאן רק בגלל האוכל" כדי לצחוק ולהכניס קצת סאטירה על סצנת החתונות, ההנאה מובטחת.

"הוא החתן" עם חץ

החברים הקרובים שמחים בדרך כלל לעזור עם כל ההכנות לחתונה. תנו להם עוד משימה בעת החתונה והדפיסו להם חולצה עם הדפס של חץ והכיתוב "החתן משמאלי" כך שיוכלו להכווין את קהל המברכים אל המקום הנכון וליצור שלל של סיטואציות מצחיקות נוספות.

פוסט ברשת החברתית

אפשר להכין חולצות עם הדפס שנראה כמו פוסט בפייסבוק שמודיע על החתונה עם אלפי לייקים.

לעוד רעיונות הכנסו לאתר של Tfactor

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: