מהי מדיטציה סאבלימנלית?

אם אתם חשים שאתם כל הזמן זקוקים לאישור חיצוני מהסביבה שלכם למראה שלכם, למעשים שלכם, להישגים שלכם בחיים, אתם בוודאי חשים שהחיים שלכם לא קלים כלל. אין ספק שלא קל לרצות באופן תמידי את החברה ואין ספק שתלות חיצונית בחברה על מנת להרגיש מוצלחים וטובים היא מרדף אינסופי אשר גובל בתסכול רב. על כן, אם גם אתם חשים זאת, כדאי מאוד שתבחרו לעשות מדיטציה סאבלימינלית.

מהי מדיטציה סאבלימינלית?

מדיטציה סאבלימינלית היא מדיטציה שמטרתה היא לשחרר את האדם מתלות וריצוי. במהלך המדיטציה הזאת מופעלות פקודות סמויות לתת מודע על מנת לשחרר את האדם מהתלות שלו בדברים חיצוניים והצורך שלו לרצות באופן תמידי את הסביבה שלו. חשוב מאוד לזכור שבמהלך החיים שלו אנו סופגים מסירים רבים, גלויים וסמויים כאחד אשר נספגים בתת מודע שלנו וההשלכות שלהם באות לידי ביטוי בדפוסי חשיבה והרגלים אשר מנהלים את החיים שלנו באופן מודע. מכיוון שלא תמיד יש לאדם גישה לתת מודע שלו באופן טבעי, הרי שחשוב מאוד לעשות מדיטציה סאבלימינלית אשר באמצעותה ישנם מסרים סמויים שעוקפים את ההתנגדות של המודע ומוטמעים בתת מודע.

כיצד מתבצעת מדיטציה סאבלימינלית?

מדיטציה סאבלימינלית מתבצעת באופן הבא: האדם יושב במקום רגוע ושליו ונושם נשימות עמוקות. במהלך המדיטציה המדוברת עליו לשנן מנטרות חוזרות שמהוות את המסרים המוטמעים במדיטציה זאת. המסרים הם:  אני בוחר להגדיל את השדה שלי, אני יודע שאני שייך, אני יודע שאני הטוב ביותר, אני שמור ומוגן, אני משחרר כל מקום של תחרות, אני עומד בפני עצמי, אני בוחר באותנטיות ועוד. חשוב מאוד ללמוד את המדיטציה המדוברת מהטובים ביותר בתחום וזאת על מנת שהיא באמת תשפיע באמצעות המסרים המדויקים והנכונים.
למידע נוסף, בקרו באתר של פריידי מרגלית:
https://tatmuda.com/

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: