אילו תרגילים אפשר לעשות על מתקן מתח קיר?

עכשיו כשיש סגר זהו הזמן המושלם להתחיל לפתח את הפעילות הספורטיבית שלכם. אם עד עכשיו הייתם הולכים חדר כושר, הרי שעכשיו אתם צריכים למצוא דרך ולהביא את חדר הכושר אליכם הביתה. בהתקנת מתקן מתח קיר בבית שלכם אתם יכולים לבצע אינספור תרגילים שיפתחו אתכם ויגרמו לסגר להיראות פתאום לא כזה נורא. 

אלו הם התרגילים אותם אתם יכולים לעשות ממש מהבית על מתקן מתח קיר

תרגילי גב

מתקן מתח קיר הוא המתקן האולטימטיבי עבורכם אם אתם רוצים לחזק את שרירי הגב שלכם. בהרכבת סדרה מסודרת של אימוני גב בעזרת המתח ותוכלו להרגיש בנוכחות שרירי הגב שלכם וכן בהגברת הכושר הגופני שלכם בפלג הגוף העליון. 

תרגילי זרועות

תרגילי הזרועות במתח הם אולי הכי מוכרים ואולי אפילו המוצאו תרגילי המתח הראשונים בשביל הזרועות אך למתח מקבילים אפשרויות רבות להפעלת שרירי הזרועות ולפיתוחם. בין התרגילים הרגילים תוכלו למצוא תרגילים מאתגרים יותר שיפתחו את הזרועות שלכם בצורה משמעותית.

תרגילי חזה ובטן

בעשיית תרגילי הגב והזרועות אתם למעשה משתמשים בכל פלג הגוף העליון מה שמביא לידי ביטוי גם את השימוש בשרירי החזה והבטן. הפעלת שרירי החזה והבטן היא בלתי ניתנת להפרדה משרירי הגב או הזרועות והפעלת שרירים אלו לא יכולה להתקיים ללא השרירים האחרים.

תרגילי כתפיים

מאחר וכל הפלג העליון נותן יד בתרגילים השונים, לתרגילי הכתפיים תוכלו לתת דגש באם תרצו להרחיב את פלג הגוף העליון ולייצר כתפיים רחבות יותר בעלות שרירים גדולים יותר. גם הדגש על תרגילי הכתפיים צריך להיות מבוקר ומתוך תוכנית מסודרת של תרגילים.

לסיכום,

מתקן מתח קיר יכול להעניק לכם כוח סיבולת, שרירים מפותחים וכושר רב ממש מתוך הבית שלכם, מבלי לצאת לשום מקום.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הכל על עיצוב אופנה מעשית

יש תחומי לימודים שהם תיאורטיים לגמרי. הרבה דיבורים ודעות, הרבה שמות וכללים אבל למעשה אין שם כלום. יש אנשים שזה מתאים להם. אבל יש תחומים

קרא עוד »