איך חוגגים יום הולדת? עם להקת שירה בציבור!

רעיונות לימי הולדת מקוריים נראה שהולכים ונגמרים, כי הרי כבר עשינו את כל מה שניתן לעשות כדי לשמח את מי שאנחנו אוהבים. כבר יצאנו אל חוף הים, הזמנו אנשים לבית, הגענו לחגוג יום הולדת במועדון ריקודים, וכן, הרעיונות נראים שהולכים ונגמרים. 

אבל האם חשבתם על שירה בציבור? אחת הדרכים להנות ביום הולדת ולארגן חגיגה מקורית נעשה באמצעות ערב שירה בציבור. כיום אפשר לשכור להקות שעוסקות בשירה בציבור כמו גם הרכב מוזיקה לאירועים שיעזרו לכם להפוך כל ערב או יום, לנפלא! 

אבל מה זה אומר, שירה בציבור? 

כולנו מכירים את המושג אבל לא כולנו היינו באירוע כזה. אירוע שירה בציבור כולל שירים ישראלים שכולם מכירים ויכולים לשיר בצוותא: זה יכול להיות ערב בירה ונשירה של חבר'ה צעירים ששרים את כל הלהיטים החדשים, או שזה יכול להיות ערב שירה עם שירי ארץ ישראל היפה והישנה שמתאימים לכל האוכלוסייה, כמו למשל ליום הולדת 60 של הסבא עד לבר מצווה ארצישראלית בקיבוץ. 

ארגון יום הולדת כזה נחשב מקורי כיפי במיוחד וכזה שכולם יוכלו להשתתף בו. לכן אם אתם רוצים לשמח אדם קרוב זה הזמן לבחור ערב שירה בציבור עבור היום הולדת ולמצוא להקת שירה בציבור שתעשה את המלאכה על הצד הטוב ביותר. 

כיצד בוחרים להקה טובה? 

בחרו להקה מומחית בביצוע קאברים בעיקר של להיטים ישראלים, זאת במידה וקהל המוזמנים שלכם ישראלים. שימו לב כי הלהקה יכולה לגרום לקהל לשיר ולהפעיל אותו בצורה שהוא גם ישיר וגם ירקוד. שימו את הדגש על מתן תשומת לב למי שחוגג יומולדת ושילוב שלו באחד השירים. כך תוכלו לתכנן אירוע יומולדת כיפי אומנותי ויוצא דופן!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

זרע חלש

איך יודעים אם זרע חלש

אם אתם מנסים להיכנס להיריון ולא מצליחים, חשוב שתדעו שזוגות רבים נמצאים במצבכם וכדאי למהר ולברר את הסיבות לכך. בין כל הסיבות האפשריות ייתכן כי

קרא עוד »