סבוני רחצה טבעיים לגוף – שאתם חייבים לנסות

אם תיכנסו היום לאחת מרשתות השיווק, תגלו כי ישנם סוגים לא מעטים של סבונים טבעיים לגוף. אולם סביר להניח שאפילו לא אחד מהם הוא אכן סבון טבעי.

אם אתן מעוניינות לטפל בעור הפנים והגוף באמצעים המתקדמים ביותר ויחד עם זאת טבעיים, תוכלו למצוא אותם בקלות ברשת. פשוט כנסו לגוגל ורשמו – קוסמטיקה טבעית.

סבון פנים

כאן מדובר בסבון מוצק המתאים הן לעור הפנים והן לעור הגוף, על בסיס הפטנט של חברת הקוסמטיקה, יש בו אחוז ניכר של שני סוגי שמנים אתריים – אקליפטוס ולימון.

סבון מעולה לניקוי יסודי ועמוק של העור, מומלץ לכל מי שעל פניו הופיעו פצעונים, הוא באותה העת גם מחטא וגם מטהר את העור, והוא גם מוסיף לו לחות.

סבון אינטימי

סבון אינטימי מיועד גם הוא הן לפנים והן לגוף, בעל ניחוח נפלא, הוא טבעי לחלוטין, מכיל שמן קוקוס, חמאת שיאה, ולא רק, יש בו גם תמצית של פרי החמוציות, שמן לבנדר, שמן זית ועוד שמנים משובחים.

בנוסף, הוא מבוסס על תערובת פטנט של חברה לקוסמטיקה טבעית. מצוין לטיפול בפטרת, לא תיתכנה כל תופעות אלרגיות כמו אדמומיות בעור.

סבון גוף נוזלי

סבון גוף המבוסס על חלב נאקות, הוא עשיר מאוד, באמצעותו ניתן לעודד התחדשות של תאי עור. יש בו כמות גדולה של ויטמינים, אנטי אוקסידנטים, וככלל, הוא מלא כחופן ביכולות ריפוי. בנוסף, הוא מספק לעור הגנה מנזקי השמש, מונע יובש, לאחר השימוש בו העור יראה גמיש יותר, מועשר בשמן עץ התה.

סבוני רחצה טבעיים לגוף שהם פטנט

כל המוצרים הנהדרים הנ"ל, מיוצרים ע"י חברת קוסמטיקה טבעית שיצרה פטנט לתערובות אורגניות המבוססות על שמנים אתריים, מוצרים מהכוורת ומינרלים שונים.

להשיג באתר: https://www.eucalipta-deadsea.com/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

למה אנחנו כל כך אוהבים טבעות?

טבעות הן סמל לאהבה ומחויבות. הן משמשות בדרכים שונות כדי לבטא רגשות ורגשות שונים. אנחנו משתמשים בטבעות כבר הרבה זמן. הם משמשים לסמל אהבה, נישואים,

קרא עוד »

הרצאות

הרצאות הן דרך מצוינת ללמוד ולהבין משהו חדש. הם יכולים להיות קצרים או ארוכים, והם יכולים להימסר באופן אישי או באינטרנט. הרצאות מהוות מקור השראה

קרא עוד »