השתלת שיער fue – מה זה אומר?

אם בעבר מי שסבל מהקרחה או משיער דליל במיוחד – היה צריך להיעזר בפאה או בשיטות אחרות שאינן טבעיות למילוי הקרקפת – הרי שכיום מגיע פתרון מתקדם שפותח במשך עשורים! שמטרתו להשתיל שיער אמיתי על קרקפת דלילה. שיטה זאת ידועה כמובן כהשתלת שיער והיא מתאימה לגברים וגם לנשים

כיום ישנן שתי שיטות עיקריות באמצעותן ניתן להשתיל שיער האחת ידועה כ שיטת dhi והאחת (בה נדון כעת) ידועה כשיטת fue. שתי השיטות מיושמות על ידי אבחון מדוקדק ובחינה מקצועית של זקיקי השיער במעבדה – ורק לאחר מכן: התאמה והשתלת שיער מתאים על גבי הקרקפת. 

פרטים אודות שיטת fue

שיטה זאת נועדה לשתול מאות זקיקי שיער על גבי מפרצים ושטחים נוספים בקרקפת בהם החל אבדן של שיער. התהליך, נעשה רק על ידי רופאים מומחים אשר להם קליניקות מאובזרות ומקצועיות להשתלת שיער. 

מלבד זאת, השיטה מיושמת באמצעות בדיקות מעבדה, אבחון תשאול המטופל והחדרת השיער לקרקפת באמצעות מחט מזערית ומקצועית. בעוד שלאחר הפעולה ולאחר תהליך החלמה וטיפול משלים – יוכלו המטופלים להנות משיער שהושתל על הקרקפת באזורים פוריים בגוף.

למידע מקצועי והתעניינות נוספת, בקרו באתר של דוקטור זריאן.

חשוב לדעת!

למרות היעילות של השיטה, יש להבין כי לשיטה הכירורגית קיימות תופעות לוואי, כמו גירוי זמני בקרקפת, עקצוצים, לחץ בקרקפת ועוד. לכן חשוב לפנות רק אל המומחים בתחום שיקנו לכם את כל המידע אודות השתלה שכזאת וילוו אתכם בעת ההחלמה. 

לסיכום, שיטת fue להשתלת שיער נעשית כיום בעיקר במדינות המתמקדות בתחום המחקר והפיתוח, כמו טורקיה. לכן רבים בוחרים לבצע את התהליך במדינה זאת, שם השיטה מיושמת במקצועיות ובעלויות נוחות יותר מאלה של קליניקות השתלת שיער בישראל.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

אלוהים והקורונה

נגיף הקורונה היכה בעולם, נראה כי אין כמעט מדינה ברחבי הגלובוס שלא טעם את טעם הנגיף האכזר הזה. רבים מגלים בשעות משבר כי הם לא

קרא עוד »