למה אתם חייבים טיול להרי הרוקיס פעם בחיים

כאשר אנחנו חושבים על ארצות הברית אנחנו ישר חושבים על מגה ערים כמו ניו יורק, בוסטון, שיקגו, קליבלנד או לוס אנגלס. כך בדמיון הישראלי ארצות הברית מתקשרת באופן הדוק אל ערים ואנו תופסים אותה כאחת המדינות שבהן הערים שולטות. אין ספק כי לתפיסה הזאת יש אחיזה במציאות אך אתם חייבים לזכור כי זה ממש לא כל הסיפור וכי יש בארצות הברית גם טבע עוצר נשימה שמעטים המקומות בעולם שיש נופים כאלו ומאפשרים גם טיול של שייט נהרות. אחת המקומות היפים ביותר בארצות הברית אשר שמר על יופי בתולי אלו הם ללא ספק הרי הרוקיס. מדובר על שרשרת הרים ארוכה במיוחד אשר ברובה לא מיושבת ואשר מבטיחה כי כל מי שיבקר בה יהיה נדהם ממה שהוא יראה. אין ספק כי זהו טיול אשר כל ישראלי חייב לעשות פעם אחת בחיים ולא לוותר על הנוף עוצר הנשימה הזה.

מהו הדבר שעליו צריך לשים דגש כאשר אני יוצא לטיול בהרי הרוקיס?

אם אתם מתכננים לעשות טרקים בהרי הרוקיס אתם חייבים לקחת בחשבון כי הדבר דורש תכנון מוקדם. עליכם להצטייד במפות של האזור, עליכם להביא את הציוד המתאים, מים, אוכל, בגדים ועוד וזאת בכדי להבטיח כי הטיול יתקיים כמו שצריך. כיום גם מומלץ למי שיוצא אל טרק לקחת אתו טלפון לוויני לכל מקרה שלא יהיה. עליכם להבין כי תכנון נכון של הטיול הוא המפתח הן בכדי לעבור את הטיול בשלום והן בכדי ליהנות מן הטיול וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון. על כן עשו הכול בכדי לתכנן את הטיול כמו שצריך ואל תזלזלו בנושא זה. תוכלו להיעזר בעוד מידע באתר של קרוזתור.

האם הטיול מתאים גם לילדים?

אם אתם רוצים לקחת עמכם לטיול בהרי הרוקיס ילדים אתם צריכים לקחת בחשבון כי לא את כל הטרקים הם יוכלו לעשות. אך אתם צריכים להבין כי אפשר לתכנן טיול אשר יתאים לילדים והכול תלוי לאיזה טיול אתם מחליטים ללכת. אין ספק כי הרי הרוקיס מאפשרים גם תפאורה מושלמת לטיולי משפחות וזאת עקב העובדה כי בסופו של דבר אנחנו עדיין מדברים על אחת המדינות המפותחות בעולם, קרי ארצות הברית.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

גיל הריון

מה חשוב להכין לקראת הלידה

הלידה מתקרבת? השבועות הארוכים של ההריון בסופו של דבר מסתיימים והתאריך המשוער קרב ובא. חשוב להתכונן ולדעת את גיל ההריון כיאות כדי להגיע לרגע הגדול

קרא עוד »
אילת

דברים שלא ידעתם על העיר אילת

אילת נחשבת לאחת מערי התיירות ויעדי התיירות המרכזיים של מדינת ישראל. זוהי העיר היחידה והיישוב היחיד בארץ שיושב לחופו של הים האדום והיא הנקודה הדרומית

קרא עוד »