טיסה לדובאי – כל מה שצריך להכין לקראת הטיסה לדובאי

לדובאי קל לטוס ולהגיע לאחר שלוש שעות וההכנות לשם צריכות להיות כמו טיסה לכל יעד אחר, עם המסמכים שנדרשים גם בימי קורונה. הטיסות לדובאי מתנהלות כסדרן כמה פעמים בשבוע הודות כלמה חברות ושלוש מהן ישראליות. אחת מהן אפילו פתחה כאן סניף שלה כדי לתפעל את הטיסות בצורה נוחה יותר. אם יש לכם רק דרכון ישראלי אי אפשר להיכנס לדובאי בלי ויזת תייר שמכינים מראש. אשרה שרוצים להנפיק ברגע האחרון היא יקרה יותר ואתם מסתכנים גם בכך שלא ייתנו לכם לעלות למטוס. הסדר חייב להישמר.

איך בוחרים טיסה?

כדאי מאוד להשוות את המחירים בין הטיסות ולנסות למצוא חבילות מוזלות שאינן מתפשרות על איכות המלון. הטיסות עצמן קצרות ולכן לא משמעותי במיוחד עם מי אתם טסים, אלא אם כן חשוב לכם הארוחה והכבודה. מומלץ מאוד לבדוק את מועדי הטיסות משום שיש להן מחירים שונים בזמנים אחרים כך שתוכלו לחסוך בהן עוד. אם אתם מתכוונים לערוך קניות בדובאי לא כדאי לטוס עם מטען רב משום שתחזרו עם משקל עודף. 

ביטוח וקורונה

ביטוח נסיעות הוא חובה. קנו ביטוח טיסה גם לטיסה עצמה, למטען ולכל נזק לעצמכם או לרכוש. חשוב גם לעשות ביטוח בריאות וכיסוי לכל צורך שלכם בטיסה, אם אתם מתכוונים לעשות פעילויות מיוחדות. הביטוח יכלול גם ביטול טיסה למקרה של שינוי תקנות בגלל הקורונה או בידוד שנכפה עליכם, ביטוח על הארכת שהייה בגלל מחלה או אילוץ אחר, שירותים רפואיים מקומיים או ישראליים. חשוב לדעת שחובה להציג אישור שאינכם חולים בקורונה ועברתם בדיקת PCR עד 72 שעות לפני הטיסה באנגלית או ערבית וחובה לקנות הרחבת ביטוח קורונה. בדקו את כל האישורים וההצהרות שעליכם לדאוג להם גם לכניסה לישראל.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ארוחת שף בבית

ארוחת שף בבית היא סוג של ארוחה בהתאמה אישית ששף מכין לאנשים, בעזרת המאכלים והמרכיבים האהובים עליהם. זה נקרא גם ארוחה ביתית יוקרתית שמתאימה לאירוח.

קרא עוד »

ירידה בחשק המיני הגברי

ירידה בחשק המיני אצל גברים הייתה נושא לדאגה עבור אנשים רבים. הסיבה לכך היא בגלל שיכולה להיות לכך השפעה שלילית על איכות החיים, מערכות היחסים

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

חדרי האירוח חשובים מאוד לבריאות ולנוחות האורחים. הם צריכים להיות נקיים ומסודרים כל הזמן. הם צריכים להיות גם נוחים ונעים לשהות בהם לפרקי זמן ארוכים

קרא עוד »