אילו בקרות כניסה קיימות?

כל חברה חייבת לשמור על התנהלות זהירה ונכונה בכל הנוגע לכניסת לקוחות ועובדים אל תוך בית העסק. כחלק מהותי ממערך האבטחה, מערכות של בקרות כניסה וגם שעון נוכחות מתקדם מהוות פריט חיוני השומר על בטיחות המקום והתנהלות ארגונית נכונה.

מה היא בקרת כניסה?

כל אדם שנכנס אל תוך המבנה חייב לעבור ביקורת. במי מדובר? באדם או רכב שנכנס לחניון? בעובד או בלקוח? מהו הסטטוס של אותו עובד-  האם מדובר בעובד זוטר או בכיר? שאלות כאלו ואחרות. כדי לתת מענה על כל השאלות הללו ולבצע סיווג נכון של כניסת האנשים, קיימות מערכות אלקטרוניות שנועדו לעשות סדר ולאפשר כניסה אל תוך המבנה למורשים בדרך יעילה ומהירה.

 

סוגים שונים של בקרות כניסה

ישנן חברות רבות העוסקות באספקה של ציוד בקרות כניסה. חברת זד.בי.אם מערכות אבטחה ותקשורת היא החברה המובילה בתחומה המשווקת מגוון רחב של אמצעי בקרות כניסה ומנגנוני אבטחה. מבין המוצרים שחברה זו מספקת ניתן למצוא:

  • מערכות נעילה ומנעולים חכמים – היום ישנו מגוון שלם של מנגנוני נעילה משוכללים לדלתות ושערים המחוברים דרך האינטרנט למכשירי הנייד.
  • זיהוי לפי קול – קיימות עמדות זיהוי המבצעות בקרת כניסה על פי זיהוי קולות השמורים במערכת.
  • זיהוי על פי לוחיות רישוי – בכניסה למפעלים גדולים או חניונים, מוצבת מצלמה המזהה רכבים על פי לוחיות הרישוי, ומאפשרת בקרת גישה עבור מורשים בלבד.
  • עמדות זיהוי ביומטרי – לוחיות עם משטח מגע המזהה טביעות אצבע המוכרות במערכת.
  • מצלמות זיהוי פנים – מערכת חכמה השומרת מבנה פנים ומזהה עובדים ואנשים המוכרים לחברה.

 

בחירת מנגנון בקרת הכניסה המתאים לעסק שלכם.

מערך האבטחה משתכלל, ואיתו אמצעי בקרות הכניסה לעסקים. חשוב שכל חברה תדע להיערך בהתאם ולהצטייד בבקרות הכניסה המתאימות לה, הן עבור אנשים שעוברים בשער הראשי והן עבור רכבים שנכנסים לחניון. קיימים הבדלים מבחינת המחיר בין כלי הבקרה השונים, כך שאמצעים משוכללים יותר מבחינה טכנולוגית יעלו יותר לעומת אמצעים פשוטים אחרים.

 

מוזמנים להכנס לאתר של ZBM למידע נוסף.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ארוחת שף בבית

ארוחת שף בבית היא סוג של ארוחה בהתאמה אישית ששף מכין לאנשים, בעזרת המאכלים והמרכיבים האהובים עליהם. זה נקרא גם ארוחה ביתית יוקרתית שמתאימה לאירוח.

קרא עוד »

ירידה בחשק המיני הגברי

ירידה בחשק המיני אצל גברים הייתה נושא לדאגה עבור אנשים רבים. הסיבה לכך היא בגלל שיכולה להיות לכך השפעה שלילית על איכות החיים, מערכות היחסים

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

חדרי האירוח חשובים מאוד לבריאות ולנוחות האורחים. הם צריכים להיות נקיים ומסודרים כל הזמן. הם צריכים להיות גם נוחים ונעים לשהות בהם לפרקי זמן ארוכים

קרא עוד »