יום הולדת עם מתנפחים בחמישה צעדים

יום הולדת עם מתנפחים

מארגנים מתנפחים ליום הולדת ורוצים לוודא שהאירוע יהיה מוצלח? כך תעשו זאת בחמישה צעדים פשוטים.

מתנפחים ליום הולדת זו לא אטרקציה חדשה וסביר להניח שילדכם כבר השתתף במסיבה אחת או יותר בה היו מתקנים מתנפחים. עדיין, מתנפחים ליום הולדת נחשבים לאטרקציה מבוקשת בקרב גילאים צעירים והם גם הפתרון המושלם עבור הורים אשר רוצים לארגן מסיבה מוצלחת בקלות. אז איך עושים זאת? יש חמישה צעדים.

הצעד הראשון: למצוא חברה המשכירה מתנפחים ליום הולדת

הצעד הראשון הוא למצוא חברה המשכירה מתנפחים ליום הולדת, ויכולה להציע לכם חבילת השכרה משתלמת של מתקנים מתנפחים איכותיים ובעלי תו תקן.

הצעד השני: לתאם הובלה והקמה

הצעד השני הוא לסגור עם החברה את תנאי הובלת המתקנים למסיבה. כדאי מאד לבקש שמתנפחים ליום הולדת יגיעו מספר שעות לפני האירוע ולא בדיוק כשכל הילדים מגיעים, כדי שהמתקן כבר יעמוד ויהיה מוכן לפעילות כשהמסיבה תתחיל. מבחינת ההקמה רצוי לבדוק עם נציג החברה אשר מוביל את המתנפחים יכול להקים את המתקן. אם לא, אל תשכחו לבקש הוראות מפורטות לגבי הקמה ותפעול.

הצעד השלישי: לוודא שיש את כל הציוד הדרוש

ברוב המקרים מתנפחים ליום הולדת מבוקשים כאשר המסיבה נערכת בחוץ. צריך לזכור שבפארקים או במקומות פתוחים אחרים אין חיבור לרשת חשמל ואילו כדי לנפח את המתקנים חייבים חשמל. לכן יש לדאוג מראש לגנרטור ואם המסיבה מתקיימת בחצר הבית, יש לוודא שיש לכם כבל מאריך. כמו כן אם אתם מנפחים את המתקנים בכוחות עצמכם, ודאו שהחברה שולחת ביחד עם המתקן את המנפח.

הצעד הרביעי: להקפיד על כללי הבטיחות

ילדים רואים מתנפחים ליום הולדת ומיד רצים ומשתוללים, אולם אירוע מוצלח הוא כזה שעובר בשלום ולכן חשוב להקפיד על סדר גם בתור למתקנים וגם בתוך המתקנים עצמם.

הצעד החמישי והאחרון זה לקבוע זמנים. מתנפחים ליום הולדת יכולים לגנוב את הפוקוס מחתן השמחה וייתכן ויש לכם פעילויות נוספות שתכננתם למסיבה. לכן הקציבו מראש זמנים למתקנים והפרידו אותם מפעילויות אחרות, כמו הוצאת עוגת יום ההולדת וברכות לילד החוגג.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רוצים לשמור על השולחן שלכם מבלי לשנות את הנראות שלו? מגן שולחן
כל אדם שרוכש שולחן יקר ואיכותי לביתו מבין שעליו לעשות את כל מה שניתן על מנת לשמור על השולחן שלו בצורה...
קרא עוד »
ינו 25, 2022
שילוב בריקים לסלון בבית – איך עושים את זה?
בריקים הוא חיפוי עכשווי ומבוקש שעשוי לחולל שינוי אדיר בכל חלל שהוא. הוא מתאים לחדרים שונים בבית וגם...
קרא עוד »
אפר 10, 2021
איפה כדאי ללמוד תפירה?
לימוד קורס של תפירה, יעניק בידכם אינפורמציה וגם פרינציפ אשר הינו שכיח בעולם של תפירה וכן בנייה של כל...
קרא עוד »
מרץ 19, 2020