עגילי טראגוס – מאיפה הכל התחיל?

אם גם אתם חושבים היום, כמו הרבה אחרים, על האפשרות של עגילי טראגוס, ברור מדוע אתם תוהים מאיפה הכול התחיל והאם זה כדאי. למעשה, עגילי טראגוס מלווים את האנושות כבר לא מעט שנים בצורות ובצבעים שונים. בעולם המודרני אנחנו רגילים לראות עגילים כאלה רק כמה עשרות שנים, אך ככל שהזמן חולף, עוד ועוד אנשים בוחרים לעשות זאת. יש לא מעט מיתוסים שקשורים לעניין, כמו לדוגמא: שעגילים מהסוג הזה עלולים לפגוע בשמיעה כי באזור הטראגוס עוברים עצבים שונים. עם זאת, כדאי לדעת שזה כלל לא מדויק ולכן, אם זה היה החלום שלכם מזה שנים רבות, למה שלא תעשו היום הכול כדי להגשים אותו? 

 

האם פירסינג זה כואב? 

בין אם אתם חושבים על עגילי טראגוס ובין אם אתם רוצים לעשות פירסינג בגבה, באף או בכל מקום אחר, ברור מדוע אתם תוהים האם זה כואב. אומנם זה נכון שיש אזורים שנחשבים ליותר רגישים לעומת אחרים, אך באופן כללי אסור לשכוח שכאב זה עניין מאוד אינדיבידואלי. כמו כן, עוד נתון שכדאי לקחת בחשבון, זה שיש משמעות לשאלה מי יעשה לכם את הפירסינג. זה נכון בין אם מדובר על עגילי טראגוס ובין אם מדובר על כל אופציה אחרת. לכן בהחלט יש טעם לבדוק שאתם פונים אל אנשי המקצוע הכי טובים שיש, כי מה פתאום שתיקחו סיכונים מיותרים בנושא הזה? 

 

איזה פירסינג כדאי לקנות? 

אחרי שכבר עשיתם פירסינג, בכל מקום שרציתם, טבעי שתתחילו לחשוב על השאלה באיזה פירסינג כדאי להשקיע. חשוב להבין: מדובר על עולם ומלואו ולכן יש מגוון אדיר של אפשרויות שביניהן תוכלו לבחור. יש אפשרות לקנות פירסינג יחסית זול שעשויים מחומרים פשוטים אך אפשר גם לקנות פירסינג מאוד יוקרתי מזהב ואפילו מחומרים שונים שמיועדים גם למי שאלרגי או שיש לו רגישות כזו או אחרת. לכן יש טעם לבדוק את הנושא, לראות קטלוג עם כמה אפשרויות וכך להחליט באיזה פירסינג אתם רוצים להשקיע וכמה נראה לכם הגיוני לשלם עליו.
מוזמנים להיכנס אל לורי תכשיטים וליהנות ממבחר ענק של תכשיטים בכלל ועגילי טראגוס בפרט:
https://www.lory.co.il/

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מוצרים לבעלי חיים

חלק מהמוצרים האחרונים שמפותחים כוללים מאכילים רובוטיים, ארגזים אוטומטיים וצווארונים חכמים. מוצרים אלה יכולים לעזור לבעלי חיות מחמד במספר דרכים כגון צמצום כמות הזמן שהם

קרא עוד »

ציוד מקצועי לאולפנים

ציוד סטודיו מקצועי יכול לעזור לשפר את איכות העבודה שלך. זה גם יעזור לך לייצר ולשתף תוכן באיכות גבוהה בקלות. החשיבות של ציוד סטודיו מקצועי

קרא עוד »