איך להפטר מהטיפות הקטנות על החלון

ניקוי החלונות, הידוע לשמצה בתואר 'עבודת הבית הכי מבאסת אך עם זאת מוערכת מאוד'.
תשאלו למה… כי זו המטלה שהכי קשה להגיע בה לתוצאות טובות. ניקוי חלון אין זה אומר לרסס חומר ולנגב אותו. לנקות חלון בצורה טובה – זו אומנות. ואז מגיע הגשם הראשון ומעורר את זעמכם על החותמת שנשארת אחריו. בקיצור, ניקוי חלונות זו אולי עבודת הבית היחידה שאהיה מוכנה לשלם עליה כסף רק בשביל השקט הנפשי. אבל זו אני, קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם להתמודד.

 

הטיפות הקטנות על החלון ושאר ירקות


הדעה הרווחת בנוגע לחלונות, לא משתנה מסיבה מסוימת – זה באמת קשה.
במיוחד עבורכם ערכנו רשימה של טיפים מועילים להתמודדות עם התקלות הקטנות והנפוצות בעת ניקוי החלונות.

  • טיימינג מנצח – את החלונות רצוי לנקות בימים פחות חמים כשהשמש לא פוגעת בצורה ישירה וחזקה בחלון. כך חומרי הניקוי לא יתייבשו במהרה וישאירו אחריהם סימנים.
  • טאצ' אחרון – לאחר שניקיתם את החלון, עברו בתנועות אחידות על כל החלון עם מטלית מיקרו-פייבר למראה מבריק ללא סימנים כלל. כן, גם הטיפות הקטנות והמרגיזות לא ימצאו את מקומן שם.
  • תהיו מחושבים – על מנת לדעת בסוף הניקיון באיזה צד של החלון נשאר סימן, הקפידו תמיד לנקות צד אחד בצורה מאוזנת ושהצד השני יהיה במאונך. כמובן שעליכם לזכור את הצדדים כי אחרת סתם טרחתם.
  • לא לשכוח את המסגרת – עם כל הכבוד לחלון, ויש כבוד. הניקיון שלו לא יהיה שווה כלום אם לא ניקיתם גם את המסגרת וכן גם את המסילות. כך גם תוכלו לקבל נחת מהחלון הנקי ליותר זמן.
  • סוד המקצוע – לאחר שסיימתם לגמרי לנקות, מרחו על הצד החיצוני של החלון שכבה דקה של וקס וכך תמנעו הצטברות לכלוך על החלון.

 

כמובן שישנם עוד לא מעט טריקים אך זכרו, בתחילת החורף – אל תצפו לחלונות נקיים לאורך זמן.

 

צרו איתנו קשר – ג'נסיס ניקון חלונות.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: