משחקי רצפה ענקיים לגדולים

משחקים גדולים לבתי ספר

אם תשאלו את ההורים שלכם מה הם נהגו לעשות בשעות הפנאי כאשר הם היו צעירים, תופתעו (או אולי לא) לגלות כי את רוב הזמן הפנוי שלהם הם העבירו יחד עם חברים. אם זה במשחקי חברה רגועים בבית כמו משחקי קופסא שונים כמו – שש בש, שחמט, סולמות וחבלים וכדומה ואם זה במשחקי חצר כמו תופסת מחבואים, חבל, קלאס וכדומה. אם ננסה להשוות את זה לילדים של היום כמו גם לתעסוקה שיש להם היום, נגיע מהר מאוד למסקנה כי אנחנו מגדלים כאן דור שלא עושה דבר. טוב, אולי זו הגדרה מעט מתלהמת או קיצונית, אך האמת היא ממש זו ולא צריך להתעלם ממנה.

מחזירים עטרה ליושנה…

כדאי לדעת כי עדיין לא נסתם הגולל על המשחקים שהיו לנו בעבר וממש לא מדובר בהיסטוריה עתיקה שכל מה שנשאר לנו זה להתרפק על הנוסטלגיה נוטפת הצוף. כי זה ממש לא כך. יש לנו גם היום את האפשרות לשחק בכל אותם המשחקים הנוסטלגיים והעתיקים, ראו דוגמא. גם בחנויות המשחקים שמורה חלקה של כבוד עבור כל אותם המשחקים ועדיין  נותנים להם הרבה מאוד מקום פיזי. אך כמעט ולא מחוננים אותם במבט. הצעירים שנכנסים אל החנויות מחפשים את המשחקים הדיגיטליים. את זה אנחנו רוצים לשנות!

משחקי רצפה שיושיבו את כולכם!

המשחקים האהובים של פעם, אלו ששיחקנו בהם ברוב להט ואלו שהורינו וגם הורי הורינו גדלו על ברכיהם, אלו הם בדיוק המשחקים שאותם תוכלו למצוא אצלינו, אך בגרסה הענקית שלהם. באופן הזה אנחנו משכים את כולם להתאסף, להתרכז סביב ולצלול לתוך משחק מהנה ומלא אינטראקציה חברתית. המשחק מתאים לקבוצות בכל גיל כאשר גם הגדולים ממש כמו הקטנים נהנים לשחק. 

קראו עוד על: משחקים גדולים לבתי ספר

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך נפתרים מאבנים בכליות
אבנים בכליות, אותה בעיה אשר גורמת לאנשים שסובלים ממנה כאבים, לעיתים חזקים ומשתקים, במקרים בהם זה לא...
קרא עוד »
אוג 18, 2021
בגדי ילדים
בגדי ילדים הם שוק גדול מבין תעשיית הבגדים ויש להם ביקוש רב והם מבין המוצרים הנמכרים ביותר בחנויות...
קרא עוד »
יונ 16, 2022
שיפור הדידקטייה דרך המשחקים
אין ספק כי כל הורה מוטרד בצורה ניכרת מהתפתחות הילד שלו והוא רוצה להבטיח כי הילד שלו עומד בכל אבני הדרך...
קרא עוד »
יול 24, 2019