מתנות מקוריות ליום הולדת

מזל טוב! יום ההולדת של בן הזוג שלכם הגיע ואתם בטח שואלים את עצמכם איזו מתנה מקורית תוכלו להעניק להם ליום ההולדת ?
רגע לפני שנחשוב על רעיונות, חשוב שנדגיש שאתם רוצים מתנה מקורית אבל מהי למעשה מתנה מקורית ?
זוהי כמובן מתנה שאותו אדם לא קיבל בעבר, הרי אף אחד לא רוצה לקבל את אותה המתנה פעמיים.

הסיבה לזה היא פשוטה, המוח שלנו מתוכנת בצורה כזו שאנחנו תמיד מתרגשים בפעם הראשונה יותר מכל פעם אחרת, וכשאנחנו מקבלים מתנה מסויימת בפעם הראשונה אנחנו נלהבים לגמרי אבל לצערנו ככל שעובר הזמן ההתלהבות הזו נשחקת, בין היתר כי אנחנו משתמשים באותה המתנה והיא נמצאת בסביבתנו כך שאנחנו מתרגלים לראות אותה.
לדוגמא, נסו להיזכר בנעליים חדשות שקניתם לאחרונה. בדרך כלל אתם תשמרו עליהם מכל משמר ותעבירו עליהם מגבון בכל פעם שתחזרו הביתה אבל אחרי חודש – חודשיים כבר לא כל כך יפריע לכם לראות כתם קטן עליה.

אותו העיקרון עובד בדיוק במתנות – בפעם השנייה והשלישית שתקבלו את אותה מתנה כמובן הרגש של ההתלהבות יישחק, ואז תמצאו את עצמכם "מזייפים" התלהבות, ואף אחד לא אוהב שמזייפים לו 😉.
לכן אתם כמובן תרצו מתנה מקורית.

האתר של המימד הרביעי – מנורת ירח מציע הדפסות בתלת מימד שמייצרות במיוחד עבור בן הזוג מתנה שהוא לא ראה מעולם, מנורת ירח תלת מימד שמתחלפת ל-16 צבעים ממש על כף היד שלו.
על גבי המנורה תוכלו להטביע את התמונה שלכם יחד מרגע מתוק וכמובן מהצד השני להוסיף משפט יפה שממש יכול להתאים למתנה עצמה, לדוגמא “Love you to the moon and back” .
המנורה מגיעה במארז מהודר עם שלט רחוק, מעמד עץ איכותי שעליו המנורה תהיה מונחת וכבל טעינה לשימוש חוזר.

אתם לגמרי יכולים להיות בטוח שזו מתנה מקורית, והסיכוי שהוא קיבל אותה הוא כל כך קטן מהסיבה הפשוטה שמעטים אלו שמציעים אותה בעולם.
מאחר וההכנה של המנורה כל כך מורכבת, היא לא מיוצרת בישראל פרט למימד הרביעי שמכינים אותה בארץ בייצור כחול לבן.

את רוב מנורות הירח בתלת מימד תוכלו להזמין מסין ואפילו במחיר יותר זול, אבל החסרונות העיקריים הם הזמן שצריך להמתין עבור ההזמנה עד שתגיע (בערך כחודש) והעובדה שאי אפשר להוסיף לו הקדשה בעברית.
אם הבטחת פעם לבן או בת הזוג שתורידו עבורם את הירח, הנה הזדמנות מעולה להתחיל 😊.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דובי ענק

מי צריך דובי ענק

כל אחד יכול ליהנות מדובי ענק וחמוד, אשר ניתן לו במתנה על ידי אדם אהוב ויקר. הדבר נכון הן עבור מבוגרים והן עבור ילדים, היות

קרא עוד »
מגפונים

מגפונים

היום ניתן למצוא לא מעט אנשים שמשתמשים במגפון לצורך הפגנה, טיול קבוצתי וכמובן לצרכים משטרתיים. מדובר על מערכת הגברה ניידת פשוטה וקלה לתפעול, לכן היא

קרא עוד »
מיתרים לגיטרה אקוסטית

כמה עולה גיטרה אקוסטית?

כמו בכל פעם שאתם נכנסים אל חנות כלי הנגינה, ההתרגשות לקראת רכישת גיטרה חדשה מורגשת באוויר. במיוחד אם מדובר על רכישה ראשונה של גיטרה אקוסטית.

קרא עוד »