ארונות אמבטיה מותאמים – ניצול מקום מרבי!

אחד המקומות שמשרים עלינו שלווה רוגע ופינוק בחיי היום יום העתירים במעש, הוא חדר האמבטיה. אז בואו נתכנן אותו נכון כד להפיק ממנו את המרב ולקבל ממנו את המיטב.

אלמנט חשוב בחדר האמבטיה הוא הארון. כן, ארון אמבטיה שבו תאחסנו את כל האביזרים והחפצים שמתאים לכם לאחסן בחדר האמבטיה. חשוב מאוד שארון האמבטיה יהיה שימושי ונוח דיו, אז כדאי שתחשבו טוב טוב על הגודל שלו, על רמת השימושיות ואופניו, וכמובן – איך לא: העיצוב והנראות.

אז קדימה, בואו נשרטט את ארון החלומות שלכם

שלב ראשון, תוכניות: מה חשוב לכם שהארון החדש יכיל בחובו? האם אתם מעוניינים לאחסן בארון הזה מגבות וחלוקי רחצה שתופסים נפח משמעותי, או שמה שמבחינתכם אמור להיות בארון אמבטיה אלו צמרוני אוזניים ושפורפרת של קרם ידיים? 

בשלב השני, קחו לידיים סרט מידה, ופשוט – מדדו את השטח של החלל שבו אתם מעוניינים להציב את הארון. יש לכם פתק עם המידות? נהדר! עכשיו – לצלם! צלמו את החדר ממספר זוויות, כך תדעו בחנות אי למקם את הארון בחלל, וברגע האמת לבדוק התאמה לחלל ולצבעים השולטים בו.

עכשיו הגיע הזמן לחשוב על חלוקת הארון – מה חשוב לכם? מגירות? מדפים? מדף פלוס מגירות או מדפים פלוס מגירה? ואולי אולי, אם השטח שלכם מאפשר – תוכלו להוסיף גם ארון שירות תואם לארון האמבטיה, כזה שרוחבו צר והוא בגובה של עד 2 מטרים? תחשבו על זה! ארון שירות, במידה וייכנס לחדר האמבטיה שלכם יעניק לכם עוד כמות נכבדה של שטח אחסון.

סטנדרט או עבודת נגרות?

בדרך כלל, ארונות אמבטיה מיוצרים בגדלים קבועים שמתחילים מ-60 ס"מ, 80 ס"מ, 100 ס"מ, וכלה ב- 120 ס"מ. אז אם יש לכם חלל גדול יותר, ואתם שוקלים ללכת על עבודת נגר בהתאמה אישית קחו בחשבון את הרעיון שהוצא לעיל, וצרפו ארון שירות צר וגבוה בעיצוב התואם לזה של ארון האמבטיה, כך תקבלו שטח אחסון נרחב ומשמעותי, ותחסכו את התשלום הנפוח עבור ארון בהתאמה אישית.
מוזמנים לבקר באתר 'באט'ליין' ולהתרשם ממגוון ארונות אמבטיה מעוצבים:
https://bathline.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קניית לייקים

קניית לייקים הפכה לנוהג נפוץ בקרב אנשים שרוצים לצבור פופולריות ברשתות החברתיות. עם זאת, ישנם חסרונות רבים בקניית לייקים וחשוב לדעת מהם הסיכונים הכרוכים בכך

קרא עוד »

כמה אנשים להזמין לחתונה?

הזמנות לחתונה הן דרך לספר לחברים ולמשפחה על החתונה הקרובה שלך. הם נשלחים בדרך כלל 6-8 שבועות לפני תאריך החתונה ומספר האורחים שאתה מזמין תלוי

קרא עוד »

להקת קאברים

תכנון של אירוע מיוחד יכול להיות מרגש ומותח, אך גם מבלבל מאוד כיוון שיש לא מעט דברים להתעסק איתם – ביניהם ספקים ובעלי מקצוע שיש

קרא עוד »