מולטיפוקל- למה זה יקר יותר

לא מעט אנשים זקוקים למשקפיים הרלוונטיים לצורך שיפור הראייה שלהם הן מקרוב יותר והן מרחוק יותר. אותם אנשים יכולים לרכוש משקפי קריאה ומשקפי ראייה באופן נפרד ולשלב ביניהם בהתאם לצורך. אולם, רכישת 2 זוגות משקפיים ושימוש בשניהם בהתאם לצורך, זהו דבר מסורבל ולא פשוט קל. לכן כיום מוצעים לכל אדם אשר זקוק למשקפי קריאה ומשקפי ראייה גם יחד, משקפיים אשר נקראים: משקפי מולטיפוקל.

עדשות מולטיפוקל- במה מדובר

כאשר מדובר בעדשות מולטיפוקל, מדובר על עדשות המכילות בהן שלושה חלקים, כאשר כל חלק בהן ממוקם מול עיניו של מרכיב המשקפיים בהתאם לצורך. החלק העליון מותאם לראייה לטווח הרחוק, מרכז העדשה מותאמת לראייה לטווח בינוני והחלק התחתון של העדשה רלוונטי עבור הטווח הקרוב.  הסתגלות ושימוש במשקפי מולטיפוקל איננה דבר קל ולכן, יש צורך להתאים את המשקפיים לכל אדם הזקוק להם בצורה הטובה ביותר ולאפשר לו תקופת הסתגלות, שמטרתה היא לאפשר לו להתרגל לשימוש במשקפיים בצורה נכונה. לאחר שמתרגלים למשקפיים, השימוש בהם קל ונוח והם ללא ספק מאפשרים איכות חיים לאדם הזקוק לסיוע בראייה לטווחי מרחק משתנים.

מדוע משקפי מולטיפוקל יקרים

אם אתם תוהים מדוע משקפי מולטיפוקל הם יקרים הרי שמדובר על תהליך עיצוב וייצור של עדשה יקר יותר מתהליך עיצוב וייצור של עדשה רגילה. תכנון העדשות הללו חייב להיות מדויק בצורה הטובה ביותר, על מנת שהמשקפיים יסבו לאדם את הנוחות המרבית ואת האפשרות לראות לכל טווחי המרחק בצורה הטובה ביותר.  משקפיים רגילות אינן דורשות את אותו התכנון ואת עלות הייצור של עדשות המולטיפוקל ולכן, מטבע הדברים הן זולות יותר ממשקפי מולטיפוקל. אם החלטתם ללכת על משקפי מולטיפוקל, חשוב מאוד שתבחרו במקום הנכון והטוב ביותר לרכישתם. חשוב לבחור במקום שבו ישנם אנשי מקצוע אשר יודעים כיצד להתאים את המשקפיים לכל אדם בצורה האידאלית והמדויקת ביותר. כמו כן, רצוי לבחור במקום שבו ישנם מגוון מסגרות שניתן להתאים למשקפיים מעין אלה. משקפי מולטיפוקל הם משקפיים איכותיות מאוד שמטרתן היא להעניק לכל אדם את היכולת לראות בצורה הברורה והטובה ביותר.

למידע נוסף, מולטיפוקל Rodenstock.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לימוד חכמת הקבלה
חכמת הקבלה – תורת הסוד, נקרא ביהדות 'אם כל החכמות'. בתורה זו יש את הכלים הרוחניים לצמיחה ולהתבוננות...
קרא עוד »
יונ 07, 2021
השכרת כלים לאירועים – מה לקחת בחשבון
השכרת כלים לאירועים – האפשרות היחידה   לפני כחודש עלה מחיר הכלים החד פעמיים ונקבע מס שנקרא...
קרא עוד »
דצמ 19, 2021
דרושים שמאי רכוש
שמאי מקרקעין הוא מי שאומד את שווי הקרקע והמבנים על אותה קרקע, לפני שהיא נמכרת, ממושכנת, ממוסה, מבוטחת...
קרא עוד »
מאי 12, 2022