שוברים למלונות יוקרה – מתי כדאי לתת אותם לעובדים שלך

כל מעסיק יודע כי כאשר הוא רוצה לשמר את העובדים שלו ולגרום להם להיות מרוצים ממקום העבודה הוא צריך לדאוג לפנק אותם ולצ'פר אותם מידי פעם. אחת מהדרכים להביע הוקרה לעובדים היא על ידי הענקת שוברי מתנה.

עובד מצ'ופר הוא עובד טוב יותר

דבר ידוע הוא כי עובדים שמקבלים הכרה מטעם המעסיקים שלהם אודות היותם עובדים טובים ויעילים, אכן משתדלים להוכיח לו את נכונות הדבר. מה שזה אומר למעשה, כי למרות שזה נראה שהמעסיק מוציא עוד כסף על העובדים שלו מלבד המשכורת שהוא משלם להם, העובדה היא שהכסף הזה חוזר אליו בכפל כפליים מכיוון שהעובדים המצ'ופרים מגבירים את תפוקת העבודה שלהם והם יעילים יותר בשל הפינוקים שהם מקבלים. על כן, משתדלים מעסיקים רבים לצ'פר את העובדים שלהם בהזדמנויות שונות ולהעניק להם שוברים מפנקים ועוד כל מיני מתנות וצ'ופרים במהלך השנה. 

שוברים למלונות יוקרה – מתי לתת אותם לעובדים?

אחד מהמתנות הנפוצות שמעניקים לעובדים הם כאמור שוברים מפנקים שמיועדים למימוש ברשתות שונות, באתרי בילוי, במסעדות שף או במקומות נופש. אחד ממקומות הנופש אליהם אפשר להגיע ולשלם באמצעות שוברים למלונות יוקרה. נופש במלון יוקרה הוא חלומו של כל אחד, אבל לא כל אחד יכול לאפשר לעצמו לשלם על דבר כזה. ולכן, כאשר הוא מקבל שובר למלון יוקרה, הוא יזכור היטב ולטובה את הבוס שהעניק לו את זה. עם זאת, כדאי מאוד – לבוס – לקחת בחשבון את התזמון של הענקת השוברים הללו על מנת שהמימוש שלהם לא ייפול על ימי עבודה חשובים או לחילופין לציין תאריך מימוש על גבי השובר, כאשר זה האחרון נופל על ימים 'מתים' בעבודה.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: