מתכננים בר מצווה? חשבתם להזמין אמן חושים?

אמן חושים

אירוע בר מצווה הוא אירוע מיוחד במובנים רבים. לא רק בגלל שמדובר ביום הולדת, כשהוא לעצמו אירוע מיוחד, ולא רק בגלל המשמעות הדתית שמתחברת לסוג האירוע, אלא בגלל מאפיינים נוספים. למשל, עצם זה שמדובר באירוע גדול ראשון שהילד עורך, עצם זה שמדובר באירוע אליו הוא מזמין את כל חבריו ולעיתים אף מעבר לכך.

הורים משקיעים הרבה מאוד מחשבה, זמן וכסף בתכנון ויצירת אירוע כמו בר מצווה, בין אם הם עורכים את האירוע בבית או בכל מקום אחר. לכן, כשמחליטים לערוך אירוע כזה, צריך לקחת בחשבון את כל המשתנים שיכולים להשפיע עליו, ומן הסתם, צריך לבחון כיצד הופכים את האירוע הזה למיוחד, יוצא דופן, בלתי נשכח.

אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות הזמנת אמן חושים לבר מצווה לאירוע אשר יהפוך אותו לבלתי נשכח. עכשיו, לא מעט הורים מבקשים להזמין זמרים או נגנים לאירוע, מאחר וזה מה שמושך את חתן השמחה וכן האורחים יוכלו ליהנות מכך. אך האמת היא, שאנחנו יכולים למצוא עוד אופציות אטרקטיביות, למשל, אנחנו יכולים להחליט שאנחנו מזמינים אמן חושים.

אמן חושים הוא אדם שיכול להפעיל את האורחים, בין אם מדובר בחבריו וחברותיו של חתן השמחה ובין אם מדובר בבני משפחתו, כאשר ההפעלות יתבצעו באופן כזה שהוא יוכל לגלות דברים שונים עליהם או לגרום להם לרצות לעשות דברים מסוימים, דרך קריאת שפת הגוף, דרך מניפולציות מחשבתיות ועוד. הוא יוכל גם להציג קסמים ונפלאות אחרות.

מדוע אמן חושים יכול להיות אטרקטיבי לאירוע כמו בר מצווה? על דרך החיוב נגיד, שההופעה שלו היא מיוחדת, בלתי נשכחת, משהו שהאורחים יספרו עליו לכל החברים ובני המשפחה שלהם. מה עוד, בדרך כלל נהוג להזמין אמנים, זמרים ולהקות לאירועים מסוג זה, לא יהיה בכך שום דבר מקורי אם גם אנחנו נעשה את זה.

לעומת זאת, אם נחליט להזמין אמן חושים כמו רן גפנר (בקרו באתרו https://www.rangafner.co.il), הרי שאנחנו יכולים להיות בטוחים שמדובר בהזמנה של איש מקצוע שלא בכל מקום ולא בכל זמן, בטח לא בבר מצווה, נהוג להזמין אותו. זה כבר מיוחד.

> קראו גם: הילד נהיה גבר! בואו לתעד את הרגע עם צלם לבר מצווה מקצועי

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניווט בעולם מגשי האירוח: מה שאתה צריך לדעת
בחירת מגשי האירוח הנכונים, בין אם למלון, בית הארחה, או אפילו לשימוש אישי, היא אמנות עדינה המשלבת...
קרא עוד »
דצמ 06, 2023
עוף שלם בתנור – איך מכינים עוף?
אחד המאכלים הבסיסיים ביותר, מגיל ילדות ועד זיקנה, הוא עוף בתנור. כמובן שיש מי שאיננו צורך אותו מסיבות...
קרא עוד »
יול 31, 2022
קייטרינג לחתונה – כך תתחשבו בכל האורחים
אחת הבעיות של זוגות אשר עומדים לארגן חתונה, ולא משנה באיזה סדר גודל, היכן ומתי, זה שהם צריכים לייצר...
קרא עוד »
נוב 26, 2018