הילד נהיה גבר! בואו לתעד את הרגע עם צלם לבר מצווה מקצועי

טיפול טבעי באוטיזם- כל מה שרציתם לדעת

כל הורה שיש לו ילדים גדולים תמיד יציין עד כמה זה מדהים לראות כמה מהר ילדים גדלים, כאשר עם כל קפיצת גדילה שלהם ההורים בעצמם קופצים אל עבר גילאים יותר מבוגרים, ומזדקנים. לכן זה חשוב מאוד לחגוג ביחד את הרגעים הכי חשובים של החיים, כולל הטקס הזה של בר המצווה, לצד כל טקסי המעבר האחרים אשר מתרחשים בצורה הטבעית אצל הורים לילדים. בכל חגיגה שכזאת ישנו גם תיעוד עם צוות של צלמים, אשר הופך את הזיכרונות הללו לזמינים למשך כל יתר החיים.

מתעדים את הרגע

כאשר מתכננים את האירוע של בר המצווה, צריכים לדאוג לא רק לבחירה של בגדים חגיגיים לכולם, בחירה של אוכל שיהיה טעים לכל האורחים  או לבחירה של אולם אירועים שמתאים לרוח הדברים של בר מצווה לבני עשרה, אלא צריכים גם לדאוג היטב לצלם אירועים מקצועי אשר יודע לצלם אירועי בר מצווה על כל החלקים שמהם הם בנויים, כן גם יש לדאוג למגנטים לאירועים מיוחדים שכאלה.

בר מצווה הוא כזה שבו בדרך כלל יש גם צילומים בלוקיישן נבחר עבור נער בר המצווה עצמו, ולאחר מכן באולם האירועים עצמו כבר עוברים סדרה שלמה של צילומים על כל המשפחה והחברים. צלם כשרוני ידע ללכוד את כל הרגעים המרגשים בעדשה שלו, וליצור לקט של כל אלה באלבום ובסרטון שערוכים באופן מקצועי ומרהיב.

נהנים מזיכרונות מתועדים היטב

אין הורה שלא עושה את זה כאשר הוא מבין כי הילד שלו הפך להיות גבר קטן שנכנס אל טקס בר המצווה, ממש כפי שהוא חווה זאת בגיל 13 שחלף לו מזמן. מוציאים את האלבומים הישנים כולל את בוק הבר מצווה אם היה, ושם רואים את הילד בשנים הראשונות לחיו, עם מעבר שלב אחר שלב אל הרגע הזה שבו הוא כבר גדול ממש, וכמעט עוקף בגובהו את שני הוריו. טקס בר המצווה הוא עוד רגע קסום נוסף שאותו צריכים ללקט בשתי ידיים, שבו כולם קופאים בזמן עם בגדים חגיגיים וילד שעובר עוד נקודה חשובה בזמן, ושלל של תמונות שאיתן כיף להיזכר בילדים גדולים- קטנים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הפחתת עלויות מס שבח
מס שבח הוא מס המוטל על שווי נכסים בלתי מוחשיים. זה מיושם על חברות ויחידים הרוכשים או מוכרים נכס שיש לו...
קרא עוד »
יול 01, 2022
אטרקציות בקוסמוי – שילוב של טבע והרפתקה
העיירה קוסמוי, השוכנת בארץ שבה הטבע וההרפתקאות משתלבים זה בזה, קורצת למטיילים עם הנופים עוצרי הנשימה...
קרא עוד »
אוג 17, 2023
מעשנת ביצה למה זה כדאי?
בשר מעושן הוא אחד המאכלים הטעימים ביותר שתאכלו, אז אם בעבר עישון הבשר שימש לשימור אוכל לפני עידן...
קרא עוד »
ינו 21, 2020