הילד נהיה גבר! בואו לתעד את הרגע עם צלם לבר מצווה מקצועי

כל הורה שיש לו ילדים גדולים תמיד יציין עד כמה זה מדהים לראות כמה מהר ילדים גדלים, כאשר עם כל קפיצת גדילה שלהם ההורים בעצמם קופצים אל עבר גילאים יותר מבוגרים, ומזדקנים. לכן זה חשוב מאוד לחגוג ביחד את הרגעים הכי חשובים של החיים, כולל הטקס הזה של בר המצווה, לצד כל טקסי המעבר האחרים אשר מתרחשים בצורה הטבעית אצל הורים לילדים. בכל חגיגה שכזאת ישנו גם תיעוד עם צוות של צלמים, אשר הופך את הזיכרונות הללו לזמינים למשך כל יתר החיים.

מתעדים את הרגע

כאשר מתכננים את האירוע של בר המצווה, צריכים לדאוג לא רק לבחירה של בגדים חגיגיים לכולם, בחירה של אוכל שיהיה טעים לכל האורחים  או לבחירה של אולם אירועים שמתאים לרוח הדברים של בר מצווה לבני עשרה, אלא צריכים גם לדאוג היטב לצלם אירועים מקצועי אשר יודע לצלם אירועי בר מצווה על כל החלקים שמהם הם בנויים, כן גם יש לדאוג למגנטים לאירועים מיוחדים שכאלה.

בר מצווה הוא כזה שבו בדרך כלל יש גם צילומים בלוקיישן נבחר עבור נער בר המצווה עצמו, ולאחר מכן באולם האירועים עצמו כבר עוברים סדרה שלמה של צילומים על כל המשפחה והחברים. צלם כשרוני ידע ללכוד את כל הרגעים המרגשים בעדשה שלו, וליצור לקט של כל אלה באלבום ובסרטון שערוכים באופן מקצועי ומרהיב.

נהנים מזיכרונות מתועדים היטב

אין הורה שלא עושה את זה כאשר הוא מבין כי הילד שלו הפך להיות גבר קטן שנכנס אל טקס בר המצווה, ממש כפי שהוא חווה זאת בגיל 13 שחלף לו מזמן. מוציאים את האלבומים הישנים כולל את בוק הבר מצווה אם היה, ושם רואים את הילד בשנים הראשונות לחיו, עם מעבר שלב אחר שלב אל הרגע הזה שבו הוא כבר גדול ממש, וכמעט עוקף בגובהו את שני הוריו. טקס בר המצווה הוא עוד רגע קסום נוסף שאותו צריכים ללקט בשתי ידיים, שבו כולם קופאים בזמן עם בגדים חגיגיים וילד שעובר עוד נקודה חשובה בזמן, ושלל של תמונות שאיתן כיף להיזכר בילדים גדולים- קטנים.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ארוחת שף בבית

ארוחת שף בבית היא סוג של ארוחה בהתאמה אישית ששף מכין לאנשים, בעזרת המאכלים והמרכיבים האהובים עליהם. זה נקרא גם ארוחה ביתית יוקרתית שמתאימה לאירוח.

קרא עוד »

ירידה בחשק המיני הגברי

ירידה בחשק המיני אצל גברים הייתה נושא לדאגה עבור אנשים רבים. הסיבה לכך היא בגלל שיכולה להיות לכך השפעה שלילית על איכות החיים, מערכות היחסים

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

חדרי האירוח חשובים מאוד לבריאות ולנוחות האורחים. הם צריכים להיות נקיים ומסודרים כל הזמן. הם צריכים להיות גם נוחים ונעים לשהות בהם לפרקי זמן ארוכים

קרא עוד »