השכרת קרוואנים בגרמניה – לא מה שחשבתם

בעניין השכרת קרוואנים יש הבדלים בין מדינה למדינה. וזאת בגין אופן התנהלות שונה, חוקים אחרים וכדומה. לכן אם אתם חושבים על טיול שכולל השכרת קרוואן בגרמניה חשוב כי תלמדו על ההתנהלות המקומית ועל החוקים הקיימים במקום. וזאת כדי שתוכלו להתארגן כיאות ולחוות טיול מוצלח שמגשים את החלומות שלכם. 

לא מה שחשבתם

בגרמניה מפותחת תרבות התיירות בקרוואנים. כך שמקובל מאוד להגיע לאזורי תיירות פופולאריים ולגלות כי יש מספר לא מבוטל של קרוואנים. כמו כן יש לציין כי קיימים חניונים ייעודיים שמתאימים יותר מכל להשכרת קרוואנים בגרמניה.

ניתן לנסוע עם קרוואנים לאתרי סקי או לאזורים קרים מאוד. אם כי יש הנחיות מיוחדות אשר קובעות כיצד יש להתנהל באזורים אלו. וזאת כדי למנוע נזקים למערכות השונות של הקרוואן.

במידה ושכרתם את הקרוואן בתחנה אחת, והנכם מעדיפים להחזיר אותה בתחנה אחרת של אותה חברה, עליכם לדעת שלא תמיד זה אפשרי. ובמידה וכן עליכם לתאם זאת מראש וכן לשמוע האם השירות יהיה כרוך בתוספת תשלום.

אמנם רישיון הנהיגה הישראלי תקף גם בגרמניה. אבל יש מקרים בהם יהיה צורך לתרגם את הרישיון שלכם תמורת מחיר מסוים. כמו כן יש לדעת כי רישיון נהיגה רגיל אינו מתאים לכל קרוואן. הדבר תלוי במשקל של הקרוואן.

נהיגה בקרוואן זהה לנהיגה בכל כלי רכב שהוא. אם כי חשוב מאוד להיות ערניים לממדי הקרוואן, כיוון שהוא לרוב רחב, גבוה וארך משמעותית מכלי רכב פרטי. וזה אומר שהנהיגה תתבצע בזהירות רבה. כמו כן יש לעשות שימוש במכוון כיוון שאי אפשר לנסוע ברוורס ולראות מה מתרחש מאחור.

בגרמניה הקרוואנים אינם מחוברים לתשתיות המים. מכיוון שכך יהיה צורך למלא מים באמצעות צינור המיועד לכך, וכן לרוקן את המים הדלוחים לאחר תום השימוש. המערכות בנויות בצורה כזו, ולא מורכב לבצע את הפעולות הללו בראשית הדרך וכן לקראת החזרת הקרוואן.

תמורת הקרוואן עליכם לתת סכום כסף כפיקדון. אותו תקבלו חזרה לאחר שתחזירו את הקרוואן ויוודאו כי הוא שלם ולא ניזוק בגינכם.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מומחה פוריות מומלץ בבאר שבע 

טיפולי פוריות הם טיפולים המיועדים לזוגות אשר חווים קושי משמעותי בהבאה של ילדים לעולם בדרך טבעית, בדרך כלל ההליך מתחיל לאחר פנייה לרופא המתמחה בנושאי

קרא עוד »

כמה עולה בית אבות

לאחר שגמלה ההחלטה לעבור מהבית הפרטי לדיור עבור הגיל השלישי, בוחנים את סוגי הדיור השונים, את האפשרויות הקיימות ומה עלותה של כל אחת מהאופציות.  בתי

קרא עוד »