קייטרינג לחתונה – כך תתחשבו בכל האורחים

אחת הבעיות של זוגות אשר עומדים לארגן חתונה, ולא משנה באיזה סדר גודל, היכן ומתי, זה שהם צריכים לייצר תפריט לאירוע אשר כל האורחים יוכלו ליהנות ממנו.

על פניו זה לא נשמעת כמו בעיה גדולה, הרי תמיד אפשר למצוא פתרונות כאלה ואחרים, יש כאלה שיטענו גם שלא ניתן להתחשב בכל האורחים והם יאלצו לבצע פשרות. אך מן הסתם, אנחנו לא נרצה שהאורחים שלנו באירוע לא יהיו מרוצים, אנחנו לא נרצה שהם לא יאכלו כלום או שיאכלו מעט. לכן אנחנו נצטרך לחפש דרכים כיצד להתחשב בהם, בכל דרך אפשרית, באופן כזה שהתפריט יתאים לכולם.

> בקרו באתר http://www.foodcraft.co.il למגוון תפריטים אפשריים

כשאנחנו מדברים על התחשבות שלנו בתפריט לחתונה, אזי שאנחנו צריכים לקחת בחשבון כמה דברים. ראשית, סביר להניח שחלק מהאורחים, אם לא כולם, שומרים כשרות ברמה כזו או אחרת. זה יכול להיות במובן הכי קל שיש, קרי לא אוכלים דברים שאסור על פי הכשרות או לא מערבבים בשר וחלב, וזה יכול להיות דברים מעבר לכך. שנית, סביר להניח שחלק מהאורחים, שומרים על תפריט צמחוני, טבעוני או כל תפריט אחר.

כיצד ניתן להתחשב בכל האורחים ולייצר תפריט מותאם? יש כמה פתרונות לכך. ראשית, יוצרים תפריט כשר. בכל מקרה, במרבית המקומות בהם נרצה לארח את החתונה, יודיעו לנו מראש שהם שומרים על כשרות, לרוב בשרית. לכן לא תהיה לנו ברירה אלא להגיש תפריט כשר.

שנית, אנחנו יכולים להגיש תפריט בשרי שכולל מנות צמחוניות, מנות שמבוססות אך ורק על ירקות, ואז יש לצמחוניים מה לאכול. אופציה אחרת היא, לעבוד עם מקום שמחזיק כשרות חלבית, אז אנחנו יכולים להגיש תפריט חלבי, ממנו מן הסתם אנשים צמחוניים יוכלו לאכול בלי בעיה.

עבור אנשים ששומרים על תפריט טבעוני, נוכל להזמין סלטים שאינם כוללים ביצים או דברים אחרים שהם לא אוכלים.

צריך לומר שבאופן טבעי, אם אנחנו עורכים את החתונה בבית או במקום אחר שאיננו גן או אולם אירועים, יהיה לנו הרבה יותר קל להתחשב מאחר ולא יהיו מגבלות של כשרות או מגבלות אחרות.

קראו גם:

למה לבחור דווקא בקייטרינג חלבי לאירוע שלכם?

5 סיבות להזמין מגשי אירוח לארוע שלכם

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ארוחת שף בבית

ארוחת שף בבית היא סוג של ארוחה בהתאמה אישית ששף מכין לאנשים, בעזרת המאכלים והמרכיבים האהובים עליהם. זה נקרא גם ארוחה ביתית יוקרתית שמתאימה לאירוח.

קרא עוד »

ירידה בחשק המיני הגברי

ירידה בחשק המיני אצל גברים הייתה נושא לדאגה עבור אנשים רבים. הסיבה לכך היא בגלל שיכולה להיות לכך השפעה שלילית על איכות החיים, מערכות היחסים

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

חדרי האירוח חשובים מאוד לבריאות ולנוחות האורחים. הם צריכים להיות נקיים ומסודרים כל הזמן. הם צריכים להיות גם נוחים ונעים לשהות בהם לפרקי זמן ארוכים

קרא עוד »