פאזל עם תמונה – מתי מאוד אישית ומיוחדת

פאזל הוא רעיון פשוט, אבל טוב. זו דוגמה למשהו שניתן לפתור על ידי חשיבה עליו. פאזל יכול להיות פשוט כמו "מצא את החלק החסר", או מורכב כמו "איך למצוא את האדם הנכון באינטרנט". מאמר זה יראה כיצד אתה יכול לפתור חידות עם תמונות וכיצד אתה יכול להשתמש בזה כדי ליצור רעיונות לתוכן.

התמונה של הפאזל 

הסיפור מתחיל בתמונה. תמונה היא סמל למשהו שאתה מכיר היטב. זה לא רק סמל פשוט, יש לו משמעות. לכולנו יש תמונות בראש ואנחנו יכולים לזהות אותן לפי ההקשר שלהן והדרך שבה הן מוצגות. הם או אישיים או מיוחדים, ואם הם אישיים, אנחנו אוהבים לדבר עליהם.

אנחנו אוהבים לדבר על הדברים האהובים עלינו, אבל כשזה מגיע לעבודה אנחנו לא רוצים לחלוק יותר מדי על עצמנו או על החיים שלנו עם אחרים. אנחנו מעדיפים לשמור את המידע הזה פרטי וסודי – אז למה שאנשים אחרים ידעו עלינו? זו הסיבה שהסיפור מתחיל בתמונה של הגיבור – פניו, עיניו וצבע שיערו – שהיא גם חלק חשוב ממנו כי הוא מייצג את עצמו

כיצד ליצור פאזל עם תמונה

התמונה צריכה להיות אישית ומיוחדת. זה צריך להיות משהו שיגרום לקורא לחשוב ולהרגיש משהו. ככל שיהיה אישי ומיוחד יותר, כך יהיה טוב יותר לקרוא אותו. כדי ליצור פאזל עם תמונה צריך לחשוב קודם על האדם – מה הוא רוצה? מה הם רוצים מאיתנו? ואז אנחנו צריכים לגלות מה משמח אותם, כדי שנוכל ליצור עבורם משהו בתמורה.

אנו חיים בעולם שבו מספר האנשים גדל בצעדי ענק. זה הוביל לגידול באוכלוסייה. אנשים צריכים יותר מקום לחיות, לעבוד ולהסתובב בו. כתוצאה מכך, מספר הבתים גדל בקצב מהיר בהרבה מהאוכלוסייה עצמה.

להשיג באתר :https://radhanim.co.il/

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ארוחת שף בבית

ארוחת שף בבית היא סוג של ארוחה בהתאמה אישית ששף מכין לאנשים, בעזרת המאכלים והמרכיבים האהובים עליהם. זה נקרא גם ארוחה ביתית יוקרתית שמתאימה לאירוח.

קרא עוד »

ירידה בחשק המיני הגברי

ירידה בחשק המיני אצל גברים הייתה נושא לדאגה עבור אנשים רבים. הסיבה לכך היא בגלל שיכולה להיות לכך השפעה שלילית על איכות החיים, מערכות היחסים

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

חדרי האירוח חשובים מאוד לבריאות ולנוחות האורחים. הם צריכים להיות נקיים ומסודרים כל הזמן. הם צריכים להיות גם נוחים ונעים לשהות בהם לפרקי זמן ארוכים

קרא עוד »