הפחתת עלויות מס שבח

מס שבח הוא מס המוטל על שווי נכסים בלתי מוחשיים. זה מיושם על חברות ויחידים הרוכשים או מוכרים נכס שיש לו ערך מוגבר. המס נועד להבטיח שבעלי ההון לא ייענשו על החזקת נכס בעל ערך עתידי גבוה.

קצת מידע על מס שבח בעולם

במדינה כמו הודו, מס השבח הוא חלק מכריע ממערכת המס שקיימת כדי להבטיח שכל האזרחים תורמים לכלכלה הלאומית.

מס שבח מוטל על השתכרות של יחידים וחברות; זה מחושב על פי מספר שנות ההכנסה ומשולם על ידי שניהם, יחידים וחברות. שיעור המס הוא 30% ליחידים, בעוד שהוא 15% לחברות.

מס השבח קיים מאז 1948 כשהודו עדיין הייתה תחת שלטון בריטי. זה הוצג כדרך עקיפה לעודד אנשים באופן כללי לעבוד יותר, מה שבתורו יגביר את הצמיחה הכלכלית. הסיבה שבגללה הונהג מס זה הייתה כי הודו סבלה רבות במהלך מלחמת העולם השנייה כאשר חיילים בריטיים הוצבו בה במשך שנים רבות, מה שהביא לרמות פריון נמוכות ושיעורי אבטלה גבוהים.

מערכת המס בארה"ב מורכבת ומבלבלת. אנשים רבים אינם מודעים לאופן שבו זה עובד, ולכן אנשים רבים אינם משלמים מה שהם צריכים. כפי שאתם יכולים לראות, בכל מדינה המצב מעט שונה. למידע אודות ייעוץ מס שבח

קצת על מס שבח בארה״ב

מס שבח מידע הוא מס שהוכנס בארצות הברית כחלק מחוק רפורמת המס משנת 1986, שהגדיל את סכום המסים ששולמו על הכנסה שהרוויחו יחידים ותאגידים. החוק התקבל במטרה להגביר את התמריצים לעבוד, ובכך לעודד אנשים לעבוד יותר. המס נועד בעיקר להגדיל את ההכנסות לממשלה על ידי הקטנת כמות ההכנסה החייבת למיסוי. זה גם סיפק דרך לחברות להרוויח כסף מעבודת העובדים שלהן באמצעות תוכניות בעלות על מניות עובדים (ESOPs). למידע בנושא הפחתת עלויות מס שבח

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מועדונים לבר מצווה – איך לא ליפול למועדון סליזי
אחרי הרבה התלבטות ילדכם בחר לחגוג את בר המצווה שלו במסיבה גדולה עם כל החברים, כך שהתכנון לטוס לחו"ל...
קרא עוד »
מרץ 26, 2022
בחירת כיסא המנהלים האורטופדי המושלם: מדריך מקיף לקונים
כיסא מנהלים אורטופדי הוא השקעה מכרעת עבור אנשים המבלים שעות ארוכות בישיבה ליד שולחנם. כסאות אלו...
קרא עוד »
אוג 28, 2023
טיפים לארגון החינה מושקעת
יש עדות רבות שבהן נחשב אירוע החינה כחלק בלתי נפרד מאירוע החתונה ומהווה אירוע מקדים לליל הכלולות....
קרא עוד »
מאי 29, 2022