מה ההבדלים בין תיקן אמריקאי לתיקן גרמני?

את התיקן האמריקאי אנחנו מאמינים שפגשתם. מדובר במקק המצוי שמתרוצץ בבהלה כשהוא רואה אתכם ומבהיל אתכם עד מוות כשאתם רואים אותו. כן, זה הדדי, מסתבר. 

התיקן הגרמני נדיר יותר, ואם אפשר לומר, הוא קצת יותר סולידי. יש ביניהם הרבה הבדלים הן מבחינת המראה והן מבחינת דרכי הטיפול. 

על התיקן האמריקאי אפשר לומר שהוא מת כמו זבוב, מה שאי אפשר לומר על רעהו הגרמני שדרך אגב, קשה להיפטר ממנו. 

אז מה ההבדלים בין תיקן אמריקאי לגרמני? המשיכו לקרוא כדי לדעת. להמשך קריאה בנושא הדברת תיקנים גרמניים

ההבדלים בין תיקן אמריקאי לגרמני:

תיקן אמריקאי יחסית גדול. הוא נע בין 2 – 2.5 ס"מ צבעו חום כהה, הוא דומה קצת לתמר נכון? ככה הרבה אנשים אומרים… הרגליים שלו מלאים בשערות דקיקות והוא הולך בזריזות עם זוג מחושים גדולים. 

אגב, יש לו גם יכולת לעוף, אז זהירות! על פי רוב בלילות אתם יכולים לראות מעופף שנראה כמו ציפור, זה לא ציפור, זה מקק. הוא גם לא מפחד לבצע נחיתת אונס על הראש שלכם, כדאי לתפוס מרחק. 

דרך ההדברה שלו די פשוטה. היא כוללת או את מקום הקינון אם מצאתם איפה זה. כאשר המדביר מגיע, אם זה בור ביוב ברחוב, יתכן שאתם תראו מחזה מרהיב (לא כל כך) של אלפי מקקים שנמלטים מהביוב. אם ההדברה היא בבית שלכם, זה לשים חומר רעיל ולאטום סדקים. 

התיקן הגרמני לעומת זאת בצבע בהיר, קטן יותר, לא עף, אבל קשה למיגור. הוא עמיד בפני המון חומרים וצריך רעל די חזק כדי להדביר אותו. 

הוא גם פחות מצוי, ככה שככל הנראה אם יש אצלכם תיקנים זה כנראה התיקן האמריקאי. למידע נוסף ג'ל ג'וק הדברה ירוקה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ארוחת שף בבית

ארוחת שף בבית היא סוג של ארוחה בהתאמה אישית ששף מכין לאנשים, בעזרת המאכלים והמרכיבים האהובים עליהם. זה נקרא גם ארוחה ביתית יוקרתית שמתאימה לאירוח.

קרא עוד »

ירידה בחשק המיני הגברי

ירידה בחשק המיני אצל גברים הייתה נושא לדאגה עבור אנשים רבים. הסיבה לכך היא בגלל שיכולה להיות לכך השפעה שלילית על איכות החיים, מערכות היחסים

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

חדרי האירוח חשובים מאוד לבריאות ולנוחות האורחים. הם צריכים להיות נקיים ומסודרים כל הזמן. הם צריכים להיות גם נוחים ונעים לשהות בהם לפרקי זמן ארוכים

קרא עוד »