מפתיעים את הלקוחות עם עציצים ממותגים

עציצים ממותגים הפכו בעשור האחרון למתנה נפלאה שאפשר להעניק ללקוחות, בעוד שיותר ויותר בעלי עסקים בוחרים בעציץ כמתנה מושלמת עבור הלקוח. בכך, גם אפשר לשפר את הקשר עם הלקוח וגם לפרסם את בית העסק. 

השי שמעניקים ללקוח בכול מועד, הוא חלק קטן ממגוון רחב של מתנות ממותגות שאפשר להעניק לעובדים ולקוחות. אבל מדוע זה כדאי ומתי אפשר להעניק ללקוחות עציצים? הכול בהמשך. 

מוצרי קידום מכירות הפכו בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מהדרך לשווק בית עסק. בעוד שבחירת מתנות קטנות וממותגות (כאלה ששם המותג מופיע עליהן) מקנה דרך מעולה לפרסם את בית העסק, בזמן שלוגו העסק מוטבע מראש על המוצר. 

את ההטבעה וההזמנה מבצעים רבים און ליין כאשר באתרי אינטרנט אפשר למצוא לא מעט מתנות ממותגות. בין המתנות הפכו העציצים הממותגים מלאים במגוון צמחים כמו צמחי תבלין, קקטוסים צבעוניים, צמחי בית וכדומה. 

מדוע כדאי להזמין עציצים ממותגים? 

כאשר אתם מזמינים עציצים מסוג זה, אתם גם מחזקים את הקשר עם הלקוח, וגם יכולים לפרסם את בית העסק, להוסיף את הלוגו ואת הפרטים ליצירת קשר עמכם, והכול על גבי העציץ. 

כיום אפשר לבחור עציצים קטנים עשויי חרס, פלסטיק, זכוכית (כמו למשל עצים ננסים יפניים לסגולה והצלחה) ואף לבצע הזמנת ראש דשא ועציצים בקופסאות פח ממותגות. 

כאשר אתם מזמינים כול מתנה ממותגת, אתם בעצם נהנים ממגוון יתרונות, כמו:

  • יצירת קשר חזק עם הלקוח. 
  • פרסום ומיתוג של בית העסק. 
  • פרסום שם החברה שלכם פרסום טלפון וחשיפת הלוגו אל יותר עיניים סקרניות.

מתי אפשר להעניק את העציץ?

את העציצים אפשר להעניק בכול אירוע, כמו בכנסים, מסיבות, כחלק ממארזי חג לראש השנה או פסח, בעת ביקור של לקוחות בבית העסק וכדומה. באמצעות בחירה של מתנות ממותגות און ליין – תוכלו להגדיל את החשיפה של החברה או ארגון שלכם, ומכאן לצמוח מעלה עם לקוחות חוזרים, גדלים ונאמנים.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ארוחת שף בבית

ארוחת שף בבית היא סוג של ארוחה בהתאמה אישית ששף מכין לאנשים, בעזרת המאכלים והמרכיבים האהובים עליהם. זה נקרא גם ארוחה ביתית יוקרתית שמתאימה לאירוח.

קרא עוד »

ירידה בחשק המיני הגברי

ירידה בחשק המיני אצל גברים הייתה נושא לדאגה עבור אנשים רבים. הסיבה לכך היא בגלל שיכולה להיות לכך השפעה שלילית על איכות החיים, מערכות היחסים

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

חדרי האירוח חשובים מאוד לבריאות ולנוחות האורחים. הם צריכים להיות נקיים ומסודרים כל הזמן. הם צריכים להיות גם נוחים ונעים לשהות בהם לפרקי זמן ארוכים

קרא עוד »