נרגילה אלקטרונית – נגמר העידן בו מריחים כמו גחלים אחרי עישון

כולם יודעים, כולל אנשים שמעשנים, שהעישון נושא עימו תופעות לוואי לא פשוטות מהבחינה הבריאותית אך לא רק. יש גם את תופעות הלוואי הסביבתיות שהן למעשה הניחוחות המעושנים והמציקים העולים מהמעשן. ניחוחות שנשמרים ומלווים אותו גם הרבה אחרי שהוא סיים את השחטה האחרונה.

אז בגלל שמדובר בדבר כל כך מעיק, מציק ומטריד, נולדה אפשרות חדשה של סיגריה אלקטרונית. הסיגריה אלקטרונית מעניקה את אותה החוויה, באותם הטעמים ואפילו באותה עוצמה אך כלך זה בלי הניחוח האופייני העולה מהסיגריה ומהמעשן. ברור שמדובר בפתרון יעל במיוחד מעבור רבים שלא מוכנים לוותר על העישון אך הם מבקשים להתפטר מריחות הלוואי הנדבקים אליהם.

נרגילה בלי ריח

גם הנרגילה היא כלי עישון שגורר איתו ריחות לוואי מעיקים, מציקים ומטרידים. הרבה אנשים שמעשנים נרגילה ומענגים עליה, יודעים שיש מחיר לתענוג הזה. הריחות המעושנים וריחות השריפה ממשיכים ללוות את המעשן עד שממש אי אפשר שלא להצביע על המעשן ( אפילו לשעבר) ולדעת בבירור כי מדובר באדם מעשן.

כאן בדיוק נכנס הנושא של נרגילה אלקטרונית. להמשך קריאה בנושא נרגילות אלקטרוניות

נרגילה אלקטרונית זהו למעשה מוצר שהוא ודומה מאוד לסיגריה האלקטרונית. כלומר מדובר בדבר שמדמה ממש את המוצר האמיתי, מבחינת הטעמים, הניחוחות והתחושות הזהות לסיגריה הרגילה או הנרגילה המסורתית אך מדובר במשהו אחר. במוצר חשמלי, אלקטרוני שלא מחולל הרבה עשן ולא יותר תחושה של גחלים אחרי שריפה.

העישון באמצעות נרגילה אלקטרונית יכולה לדמות ממש באופן מלא את העישון באמצעות הנרגילה הרגילה כאשר התוצאות הן בהחלט מוצר שווה ערך לחלוטין מול המוצר האמיתי.

המקום לנרגילה שלך

מחפשים נרגילה אלקטרונית? רוצים ליהנות ממוצר שיהיה ללא ריח וללא פסולת? כאן בדיוק תקבלו את מבוקשכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהי שיטת IPL להסרת שיער?
הרצון להיות חלקים יותר הוא רצון שמשותף בשנים האחרונות גם לנשים וגם לגברים. העניין הוא שהחברה שבה...
קרא עוד »
נוב 20, 2019
מלך האריות – האם מדובר בסרט האנימציה הטוב ביותר בכל הזמנים?
מלך האריות נחשב לאחד הקלאסיקות הגדולות ביותר אי פעם מבית דיסני. כבר בשנה שבה הוא יצא (1994) הוא נחשב...
קרא עוד »
דצמ 09, 2021
רבקה סגל – לא סתם עוד מישהי
דעו לכם כי רבקה סגל זוהי אישה אשר הגיעה מאוד רחוק בקריירה המקצועית שלה וזאת בין היתר הודות לכך שהיא...
קרא עוד »
דצמ 12, 2021