שמיכות פוך – טבעי או סינטטי?

החלטתם שאתם רוצים לקנות שמיכה חדשה כי קר לכם מידי בלילה? או שאולי השמיכה הישנה לא מספיק נעימה למגע? אם כך, ברור מדוע יש לכם דילמה. אין ספק שיש היום לא מעט סוגים של שמיכות שביניהן תוכלו לבחור, מה שמעורר את השאלה: איך באמת בוחרים שמיכה נעימה שתוכל לשמש אתכם לאורך שנים רבות? האמת היא, שזה לא קל וברור מדוע הדילמה שלכם היא בין שמיכת פוך סינטטית ובין שמיכת עם פוך טבעי. ראשית, צאו מנקודת הנחה שאין תשובה אחת נכונה לשאלה הזאת ושנית, כדאי לדעת שלכל אופציה כזאת יש יתרונות וחסרונות, קראו בהרחבה

מהם היתרונות של פוך טבעי? 

אם גם אתם חשבתם על האופציה שמיכת פוך טבעי אך אתם לא בטוחים איזה יתרונות יש לשמיכה כזאת, כדאי שתדעו: 

  • פוך טבעי מאוד מחמם 
  • הוא מאוד נעים למגע
  • הוא מחזיק מעמד לשנים רבות 

מצד שני, אי אפשר להתעלם מהעובדה שאנחנו עושים כאן שימוש בחיות ובטבע, מה שגורם לכך שאנשים צמחונים, טבעונים ואחרים לא יוכלו בכלל לחשוב על האפשרות הזאת. כמו כן, מדובר כאן על הוצאה כלכלית גדולה יותר לעומת אפשרויות אחרות ולכן גם במובן הזה שמיכת פוך טבעי לא יכולה להתאים לכל אחד מאתנו. 

היתרונות של שמיכת פוך סינטטי 

לעומת הפוך הטבעי, אנחנו רואים שיש גם אפשרות לקנות פוך סינטטי ואין ספק שזה לא במקרה שהרבה אנשים בוחרים בכך בשנים האחרונות. יש לאופציה הזאת יתרונות כמו: 

  • המחיר לרוב יהיה הרבה יותר נוח לעומת שמיכת פוך טבעי. 
  • לא נעשה כאן שימוש בחיות ובנוצות שלהן כי הכול כאן סינטטי. 
  • העמידות של שמיכת כאלה גדולה. 

מצד שני, לרוב שמיכות סינטטיות לא מספקות לנו את החום של פוך אמתי כמו מצעי ורדינון למשל והן גם עלולות להיות כבדות ופחות נוחות לשימוש. 

לסיכום, אין תשובה אחת נכונה לשאלה האם עדיף לקנות שמיכת פוך כזו או אחרת, שכן כל אחד צריך לעשות את השיקולים שלו. אין ספק שהמחירים של שמיכות פוך סינטטי לרוב יהיו נמוכים יותר אך מצד שני, פוך טבעי זה פינוק שקשה מאוד להיפרד ממנו.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

אלוהים והקורונה

נגיף הקורונה היכה בעולם, נראה כי אין כמעט מדינה ברחבי הגלובוס שלא טעם את טעם הנגיף האכזר הזה. רבים מגלים בשעות משבר כי הם לא

קרא עוד »