מה חשוב לקחת בחשבון כשמארגנים אירוע קטן

רושם מוטעה נוצר מייד כששומעים את רצף המילים אירוע קטן וחושבים שאין צורך לתכנן דברים, לקחת בחשבון מקרים שעלולים לצוץ ולפגוע בקיום האירוע וכן עצם הארגון עצמו לא כל כך משנה.

חשוב להבין שגם מאירועים קטנים ניתן להפיק המון, במיוחד כשמדובר באירועים עסקיים בהם תוכלו למנף את העסק שלכם ואפילו להכיר יזם שיהיה מעוניין בעבודתכם ויירתם לשיתוף פעולה.

לכן, יש לקחת כל אירוע ברצינות ולא להתעלם מכמה אלמנטים חשובים.

 

מיקום

בראש ובראשונה יש להתייחס לעניין המיקום של האירוע. ההחלטה לגבי המיקום תושפע מכמה נושאים עליהם נפרט בהמשך, למיקום חשיבות אדירה ויש לבחון בקפידה את אופי האירוע ומה ברצונכם להעביר למוזמנים.

בין אם זה מסעדה, אולם אירועים, בית קולנוע או אפילו בשטח, כל מקום לאירועים קטנים בשרון מייצר אווירה מיוחדת משלו וכדאי להתחשב בכך.

 

מזג אוויר וזמנים

אירועים קטנים יכולים להתקיים כמעט בכל מקום ולכן מזג האוויר נראה כמשהו חסר השפעה אבל, כדאי לקחת בחשבון את שינויי מזג האוויר העלולים להתרחש לכל אורך היום בו אתם מעוניינים לעשות אירוע.

כמובן שהעונות השונות ישפיעו על החלטותיכם ועל מיקום האירוע. יחד עם זאת, יש לבדוק בקפדנות את שעות הפעילות של בתי העסק השונים בהם תהיו מעוניינים לקיים את האירוע, שכן אירועים רבים נתקלים בבעיות של אי עמידה בזמנים, הגעה למקום מבלי לערוך בדיקה מקדימה ולגלות שהמקום סגור בדיוק בשעה שקבעתם להתחיל את האירוע וכן התמשכות של האירוע אל מעבר למצופה למרות היותו קטן יחסית.

 

קהל היעד

מצאו מקום לאירועים עד 30 אנשים והכירו את אופי המוזמנים שלכם באופן כללי. כך, תוכלו לכוון שהאירוע שלכם, למרות היותו קטן, ייגע בכל הנקודות הנדרשות ויפיק את המיטב.

כמובן שגם כאן מיקום האירוע יהיה בעל השפעה חזקה במיוחד, בהתאם לקהל היעד אליו האירוע נעשה.

 

עלויות

כסף הינו גורם מרכזי גם באירועים קטנים, כיום ישיבה במסעדה יכולה להגיע לסכומים של אלפי שקלים עבור 10 אנשים בלבד.

יש לחשב היטב את כמות ההוצאות לעומת מהות האירוע ולפעול בהתאם.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

אלוהים והקורונה

נגיף הקורונה היכה בעולם, נראה כי אין כמעט מדינה ברחבי הגלובוס שלא טעם את טעם הנגיף האכזר הזה. רבים מגלים בשעות משבר כי הם לא

קרא עוד »