מה זה NLP

לפני אלפי שנים, אנשים היו קמים בבוקר ושואלים את עצמם מאיפה יהיה להם ארוחת בוקר? אז הם חשבו וחשבו והגיעו למסקנה שהם צריכים ללכת לשדה, לזרוע, לקצור, לטחון ולהכין לחם.

מאז, השתנו הרבה דברים, הלחם מגיע באריזות סגורות ואטומות וכשאנחנו קמים בבוקר מטרידים אותנו דברים אחרים. האם אתם באמת מאושרים? האם אתם יכולים לשפר את ההרגשה הכללית שלכם?

שאלות כאלו ואחרות הובילו אנשים לפתח שיטות שלמות שעוזרות לאנשים לחיות חיים טובים יותר, בעלי אושר וסיפוק על ידי אימון מתמיד של דרכי החשיבה ודפוסי התנהגות שונים.

אז הכירו את עולם ה- NLP , אחד העולמות המרתקים ביותר שיכולים לחולל שינוי של ממש בחייכם. המשיכו לקרוא כדי לדעת.

NLP:

אם שמעתם על התחום הזה אבל לא הבנתם כל כך מה זה NLP, אז הנה ההסבר. תחום ההתפתחות האישית הוא תחום שצובר כיום יותר ויותר תאוצה. מדובר למעשה על אימון שאמור לשנות את דפוסי החשיבה שלכם, את האמונות שלכם על עצמכם ובסוף גם את התוצאות שאתם רואים בחיים שלכם.

מדענים ופסיכולוגים מאמינים שרוב ההצלחות או הכישלונות של אנשים בחיים הם תוצאה של קו חשיבה שמוביל אותם לשם. 

למעשה, הם טוענים, המוח שלכם משחק במוח שלכם. הוא גורם לכם לשער האם תצליחו או תכשלו, הוא גורם לכם להאמין על עצמכם האם אתם אנשים מצליחנים או לוזרים ועוד מגוון רחב של אמונות שבסוף קובעות האם אתם פועלים בדרך ליעד או שאתם לא מאמינים שאתם מסוגלים בכלל. 

לסיכום וסיום, תחום ההתפתחות האישית יכול לעזור לכם בכל מה שנוגע לאיכות החיים שלכם, עד כמה אתם מרוצים מעצמכם, עד כמה אתם מרוצים מההישגים שלכם ועוד.  מידע נוסף באתר http://adishnider.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

זרע חלש

איך יודעים אם זרע חלש

אם אתם מנסים להיכנס להיריון ולא מצליחים, חשוב שתדעו שזוגות רבים נמצאים במצבכם וכדאי למהר ולברר את הסיבות לכך. בין כל הסיבות האפשריות ייתכן כי

קרא עוד »