מהם השמות הכי פופולאריים לשנת 2020?

כמידי שנה, אנו יכולים להסתכל שנה אחורה, במקרה הזה על שנת 2020 לראות אילו שמות היו הכי נפוצים ואהובים לבנים ולבנות באותה השנה. המידע פורסם בכלי התקשורת השונים ורוכז על ידי המרכז המרכזי לסטטיסטיקה ורשות האוכלוסין וההגירה. בשנה זו יש לנו המון שמות חדשים ומפתיעים ברשימה. ריכזנו את רשימת חמשת המקומות הראשונים אצל הבנים ואת הרשימה הזהה בקרב הבנות ונביא בפניכם רעיון מקורי של תעודת לידה מעוצבת אשר יגרום לכם להתאהב עוד יותר בשם שאתם בחרתם. 

רשימת שמות הבנים האהובים ביותר -2020:

המנצח במקום הראשון נמצא השם ״ריי״. במקום השני נמצא השם ״לביא״ ובמקום השלישי אחריו נמצא השם הישראלי ״אימרי״ במקום הרביעי נמצא השם ״קאי״ ובמקום החמישי והאחרון נמצא השם ״יובל״ שנחשב ליוניסקס (מתאים גם לבנים וגם לבנות). המקום השישי, אגב, הינו ״ארבל״ שגם הוא שם יוניסקס. 

חמשת שמות הבנות האהובות ביותר ב-2020:

את רשימת הבנות פותחת מקום ראשון עם השם המפתיע ״ארייה״. במקום השני אנו מוצאים את השם ״יובל״ שכאמור הופיע גם ברשימת הבנים ובמקום השלישי השם הנפוץ ״ליה״, אחריה במקום הרביעי נמצא השם ״ארבל״ וסוגרת את הרשימה השם המהמם ״רומי״. 

דוגמא של תעודות לידה מעוצבת עם השם ״תמר״. מתוך אתר יוניקיד.

איך ניתן באמצעות תעודת לידה מעוצבת להתאהב בשם שבחרנו?

בין אם בחרתם בשם מתוך הרשימות הנ״ל או לא, מה שבטוח שיש לשם שנבחר כל כך הרבה משמעויות והוא ישליך רבות על אופיו ועתידו של הנולד הרך. ברגע שבחרנו שם ואנו שלמים עם ההחלטה, ככל שהתינוק או התינוקות יגדל או תגדל, כך נתאהב יותר בשם ונאמין שהשם שבחרנו מתאים לו או לה.  דרך ייחודית ומקורית לתעד את שם הילד/ה הוא באמצעות תעודת לידה מאויירת ומעוצבת אותה תעודת ניתן מכילה את כל הפרטים של הלידה וכוללת כמובן גם את שם המולד.  כאשר נתלה תעודה כזו בחדר הילד ונסתכל עליה מדי פעם – הדבר יעלה בנו חיוך ויזכיר לנו למה בחרנו בשם הילד/ה כפי שבחרנו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל היתרונות בצימרים לפי שעה
בשנים האחרונות יש לא מעט צימרים בכל רחבי הארץ אשר מאפשרים לקהל הלקוחות שלהם לשכור חדר לפי שעה. אם עד...
קרא עוד »
דצמ 14, 2019
חשיפת היסודות של אסתטיקה רפואית והסרת שיער: תובנות מפתח
בתחום ההולך ומתפתח של יופי וטיפוח עצמי, אסתטיקה רפואית והסרת שיער הפכו למרכיבים בלתי נפרדים מהשגרה...
קרא עוד »
נוב 27, 2023
איך ניתן לדעת איזו מערכת השקייה יעילה לגינה שלי?
בחירת מערכת השקיה יעילה לגינה מחייבת התחשבות בגורמים שונים, כמו גודל הגינה, סוגי הצמחים שיש לכם,...
קרא עוד »
אוג 14, 2023