מה זה עיסוי באבנים חמות? ואיך הוא שונה מעיסוי קלאסי?

החיים הם קשים, אנחנו רצים בין הילדים, בין העבודה ובין אינספור דברים וכך לא נשאר זמן לעצמנו. העניין הוא שאם לא נעצור לפחות פעם בחודש או אפילו בשבועיים וננסה למלא מצברים אנחנו נסיים עם שפעת, או הצטננות קשה. עליכם להבין כי גוף האדם לא מתוכנת לעבוד באופן רציף, סביב השעון וכי יש בעיה עצומה לחיות את חיינו בצורה טובה אם אנחנו לא לוקחים מעת לעת פסק זמן ומשקיעים פשוט בעצמנו. על רקע זה אנחנו ממליצים לכם בחום על התחום של עיסוי באבנים חמות. עיסוי זה שונה מעיסוי קלאסי בכך שהוא משתמש בכלי עזר רב עצומה וכמובן אנחנו מדברים על אבנים חמות. ניתן לומר כי עיסוי באמצעות אבנים הוא אולי העיסוי האולטימטיבי עקב ההשפעה האדירה שלו עלינו וזהו משהו שאנו מציעים לכם בכל תוקף לנסות ולקחת בחשבון.

במה תלויה הצלחת העיסוי?

אך עליכם להבין כי עיסוי עם אבנים חמות לא יצליח תמיד. אם אתם רוצים להבטיח כי העיסוי יהיה מוצלח, מהנה, נעים וכיפי אתם חייבים להבטיח כי מי שמשתמש באבנים, קרי המעסה, יעשה את עבודתו על הצד הטוב ביותר. רק כך תבטיחו כי העיסוי יתנהל בצורה הטובה ביותר שיש וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון אם אתם רוצים לנהל את עניינכם בצורה חכמה. על כן אנחנו מציעים לכם לא לבחור כל מעסה אשר מתיימר לבצע עיסוי עם אבנים אלא לפנות רק לכאלו אשר יש להם די ניסיון בתחום ואשר קיבלו הכשרה מקיפה בתחום העיסוי וכך תבטיחו כי מילוי המצברים יתבצע כהלכה.

האם יש לספא השפעה על העיסוי שאותו אני מקבל?

כאשר אנחנו מדברים על ספא אנחנו חייבים לקחת בחשבון כי יש לו השפעה אדירה על העיסוי שאני מקבל. קודם כל אם הספא טוב זה אומר כי המתקנים הינם ברמה הגבוהה ביותר שיש. שנית כל אם הספא טוב זה גם אומר כי המעסים הם הטובים ביותר בתחום וזה משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון לפני שאתם מחליטים היכן לערוך את העיסוי.

עוד מידע תוכלו למצוא באתר של ספא רפאל ברחובות.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

גני אירועים בזיכרון

גני אירועים בזיכרון

לקראת כל אירוע שהוא עסוקים עורכי האירוע בתכנון ובחירת נותני שירות ופרטים רבים אחרים הנוגעים לאירוע. המטרה שעומדת לנגד עיניהם בשלבים אלו היא להצליח לתכנן

קרא עוד »