צילום חתונות – האמת שמאחורי עבודת הצלם

אם אתם מחפשים צלם חתונות והמחירים שהצלמים דורשים נראים לכם מעט יקרים, חשוב שתבינו מדוע שירות זה, נחשב יקר יחסית. כיום, ישנו מגוון רחב של צלמים שעוסקים בצילום חתונות, בעוד שרבים מציעים חבילות צילום שכוללת צילומי וידאו, צילום סטילס וצילום מגנטים Magnetli.

אבל מה קורה מאחורי הקלעים של צילום כזה? ומדוע העלות נחשבת גבוהה? הנה כל מה שקורה מאחורי הקלעים של צילום חתונה:

הכרות עם בעלי השמחה – צלמי חתונות בכל אזור בארץ ובעולם, הם כאלה שחייבים לדעת את מי הם מצלמים. לכן בדרך כלל תתבצע פגישה בין הלקוחות לצלם. בכך צלמים נפגשים עם הזוגות לפני החתונה, דנים עמם בסגנון המבוקש, בשעות האירוע, כמו גם בתיאום ציפיות. מפגש זה הכרחי כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר.

ציוד ושירותים – כפי שהזכרנו, צילום חתונה, דורש פעמים רבות צוות צלמי סטילס ווידאו מקצועיים. בשל כך, על חברת הצילום לספק את הציוד המתאים, כמו גם את הכוח האדם הדרוש לערב החתונה.

שעות עבודה – אם חשבתם שצלם אירועים מגיע אל החתונה בשעה בה מתחיל האירוע, ורק מרגע זה מתחיל לעבוד, הרי שטעות בידכם. צלמי אירועים יגיעו כמעט ראשונים למקום בו בעלי האירוע מתארגנים, והם אלה שיצלמו את כל ההכנות לאירוע. לעיתים, הצלמים יגיעו בשעות המוקדמות של הבוקר כדי ללוות את בני הזוג ביומם הגדול. שעות העבודה של הצלם יארכו עד סוף האירוע משמע: עד השעות הקטנות של הלילה.

עריכה וסידור התמונות – צלמים מקצועיים דואגים לספק ללקוחות לפחות 300 תמונות שעברו עריכה. בכך אפשר למחוק כתם יין משמלת הכלה שהתגלה בסוף הערב, אפשר לחפות על הידללות שערו של החתן שנחשפה בזמן הריקודים, או שניתן להדגיש, כמו גם לטשטש חלקים לא מחמיאים בתמונה. צלמי אירועים בתחום צילום חתונות עובדים שעות מרובות על מנת להפיק את התמונות הטובות ביותר מהאירוע.

אלבום גרפי – שירות נוסף שמציעים צלמים הוא שירות עריכת אלבום גרפי. בכך מוצאים עצמם צלמים עובדים חודשים שלמים על עריכת תמונות חתונה. לכן דרוש תקציב גדול עבור צילום חתונות תוך בחירה הצוות הטוב ביותר!

 

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ארוחת שף בבית

ארוחת שף בבית היא סוג של ארוחה בהתאמה אישית ששף מכין לאנשים, בעזרת המאכלים והמרכיבים האהובים עליהם. זה נקרא גם ארוחה ביתית יוקרתית שמתאימה לאירוח.

קרא עוד »

ירידה בחשק המיני הגברי

ירידה בחשק המיני אצל גברים הייתה נושא לדאגה עבור אנשים רבים. הסיבה לכך היא בגלל שיכולה להיות לכך השפעה שלילית על איכות החיים, מערכות היחסים

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

חדרי האירוח חשובים מאוד לבריאות ולנוחות האורחים. הם צריכים להיות נקיים ומסודרים כל הזמן. הם צריכים להיות גם נוחים ונעים לשהות בהם לפרקי זמן ארוכים

קרא עוד »