רעיונות מחוץ לקופסא לפעילות ODT לילדים

פעילות ODT לילדים

העתיד של המדינה שלנו תלוי עכשיו בידיים של בני השמונה, התשע והעשר. אם אנחנו רוצים להבטיח כי המדינה שלנו תהיה בריאה, חזקה, ומוצלחת אנחנו חייבים להשקיע בחינוך הילדים שלנו. אם נזלזל בכך אזי סביר להניח כי נמשיך להידרדר ולהגיע אל מקומות מאוד נמוכים בדירוגים העולמיים. על רקע זה יש לציין כי מערכת החינוך חייבת להתחיל לשנות את דרכיה ולחנך את הילדים ל-2050 ולא ל-1950. כאן בדיוק נכסים לתמונה פעילות ODT לילדים. פעילות זו מספקת לילדים עניין ומלמדת אותם קשב וריגוש שכמותם לא יקבלו בשום מקום אחר. יש המון רעיונות למשחקי ODT וזאת עקב העובדה כי עולם זה הוא גדול ורחב. העניין הוא שאתם צריכים להבטיח כי המשחק שבו אתם בוחרים יהיה מעניין, ייחודי, מלמד ומסקרן. כך תבטיחו כי הפעילות תשיג את המטרה שלה וזהו דבר משמעותי ביותר.

חבל חשמלי – המשחק הכיפי ביותר שיש

בחרנו להביא דוגמא אחת למשחק ODT מיוחד, מעניין ומרגש והוא חבל חשמלי. במשחק זה אתם צריכים לתלות חבל בין שני עמודים או בין שני עצים. לאחר מכן אתם צריכים לחלק את הילדים לשתי קבוצות ולהעמיד אותם זה מול זה. המטרה של כל קבוצה היא להעביר את כל חברי הקבוצה את החבל מבלי לגעת בחבל. אם מישהו מחברי הקבוצה נוגע בחבל אזי כל הקבוצה צריכה להתחיל את ההעברה מהתחלה. כמובן שככל שהחבל יותר גבוה כך יותר קשה להצליח במשימה וזהו משהו שאתם צריכים לחשוב עליו כאשר אתם תולים את החבל. זהו משחק מצוין המדגים את העושר הגדול של משחקי ODT  לילדים.

פנו אל חברה מקצועית אשר תפיק לכם את המשחקים

עליכם להבין כי יש הבדל עצום בין משחקי ODT אשר מופקים על ידי חברה מקצועית אשר מתמחה בכך ובין אדם פרטי  אשר אין לו כל ניסיון בתחום. לכן אנחנו ממליצים לכם אם אתם רוצים להפיק יום כיף לילדים שלכם לא להתעצל ולפנות אל חברה אשר תבוא ותארגן לילדים שלכם משחקים מעניינים וכיפיים במיוחד אשר יבטיחו יום שהילדים שלכם לא ישכחו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בובות ענק לאירועים – מפלפל לכם את האירוע
בין אם בקרוב יש לכם אירוע בעבודה או אירוע משפחתי כדוגמת יומולדת משמעותית לאחד מבני המשפחה, בטח חשבתם...
קרא עוד »
ינו 04, 2019
בלונים לאירועים
הם צבעוניים, מגיעים בצורות ובגדלים שונים, חלקם ממלאים בהליום וחלקם באוויר רגיל והם מוסיפים המון...
קרא עוד »
ינו 14, 2021
ימבלון
אין דבר משמח יותר מאירועים. החגיגות המשפחתיות, המוזיקה הטובה וכמובן האוכל. כולנו מחפשים אחר הדרך...
קרא עוד »
אפר 29, 2021