באילו מצבים תהיו חייבים להוסיף נקודת אינסטלציה

יש מצבים בהם אין ברירה, חייבים להוסיף נקודת אינסטלציה חדשה. נקודת אינסטלציה זו למעשה נקודת מים בדיוק כמו נקודת חשמל. 

מה זה אומר? כאשר בנו את הבית שלכם, אולי לא הייתם נוכחים, אולם מגיע חשמלאי ומבצע את ההוראות של המהנדס בנוגע לנקודות החשמל שיהיו בבית. כמה נקודות חשמל יהיו? היכן תהיה כל נקודה? החשמלאי יודע להרכיב את נקודות החשמל ובכך, בכל חדר יש לכם מספר שקעים במיקומים נוחים ונגישים. 

בדיוק אותו דבר לגבי מים. באינסטלציה, יש נקודות מים. כלומר, כמה מקומות בבית שלכם ניתן לקבל מים? בין אם זה ברז לשתיית מים או שטיפת כלים, בין אם זה ברז שיהיה מחובר למכונת כביסה וכדומה. 

אז מתי חייבים להוסיף נקודת אינסטלציה? המשיכו לקרוא כדי לדעת. להמשך קריאה בנושא הוספת נקודת אינסטלציה בירושלים

נקודות אינסטלציה:

במקרים בהם אתם עורכים שיפוץ מקיף בבית אתם משנים את צורת הבית. אולי אתם מוסיפים חדר או שניים, מזיזים את מרפסת הכביסה, סביר להניח שתצטרכו נקודות אינסטלציה חדשות. 

למה? ראשית לפעמים אתם מחליטים לבנות עוד מקלחת לילדים וכדומה. כל מקלחת צריכה נקודת מים. אם אתם רוצים להעביר את מכונת הכביסה למקום אחר צריך שתהיה שם נקודת מים ולכן, צריך ליצור נקודת מים חדשה. 

אותו הדבר אם אתם מוסיפים מתקן מים במטבח על השיש. יכול להיות ששיניתם את צורת המטבח על ידי הוספת אי עם ברז. גם שם צריך נקודת מים חדשה. 

הכלל הוא בעצם כזה. כאשר אתם עורכים שינויים או מוסיפים מכשירים שצורכים מים, אתם כנראה תצטרכו אינסטלטור שיעשה לכם את עבודות המים הללו בצורה מקצועית ובעלות משתלמת. למידע נוסף פנו לאינסטלטור בירושלים

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מומחה פוריות מומלץ בבאר שבע 

טיפולי פוריות הם טיפולים המיועדים לזוגות אשר חווים קושי משמעותי בהבאה של ילדים לעולם בדרך טבעית, בדרך כלל ההליך מתחיל לאחר פנייה לרופא המתמחה בנושאי

קרא עוד »

כמה עולה בית אבות

לאחר שגמלה ההחלטה לעבור מהבית הפרטי לדיור עבור הגיל השלישי, בוחנים את סוגי הדיור השונים, את האפשרויות הקיימות ומה עלותה של כל אחת מהאופציות.  בתי

קרא עוד »