משאבה לבריכות נוי – כך תדעו שבחרתם נכון

מקימים בריכת נוי בחצר הבית? משדרגים את החצר או משפצים את הבריכה הקיימת? משאבה היא אביזר בסיסי ונחוץ מאוד שבלעדיו אי אפשר לתפעל את הבריכה וליהנות מיופיה. אך לפני שאתם רוכשים משאבה לבריכות נוי עליכם לדעת – חשוב מאוד לבחור נכון את המשאבה. זאת כדי שהיא אכן תענה על הצורך, תתאים לשימוש ותקנה לבריכה שלכם זרימה קבועה ויציבה לאורך זמן.

 

כך בוחרים משאבה לבריכות נוי

  • בחרו ציוד לבריכות נוי איכותי מבית טוב. אי אפשר לדלג על השלב הזה, כיוון שמוצרים שאיכותם אינה ידועה והיצרן שלהם אינו מוכר, עלולים להיות מוצרים באיכות ירודה ולגרום לכם לתקלות בכל עת. המשאבה הזו לא תוכל לשמש אתכם ותצאו מאוכזבים ממנה ומהפעולה שלה.
  • המשאבה חייבת להתאים לבריכה מבחינת המבנה והגודל לבריכה וכן לכמות המים. זאת כי יש המלצה גורפת לקצב השאיבה של המים של הבריכה, כך שהמים אכן יהיו נקיים ובתנועה מספקת. משאבה בהספק בלתי מספק עלולה לפגוע באחזקת הבריכה שלכם ובניקיון המים שלה.
  • ניתן למצוא כיום משאבות משולבות. כאלו שכוללות פונקציות נוספות מלבד השאיבה. לדוגמה סינון UV ועוד. משאבה משולבת מתאימה לבריכות נוי מסוימות, אם כי לכל בריכת נוי יש להתאים את המשאבה הנכונה לה. מסיבה זו כדאי מאוד לברר על המוצרים הקיימים ומתוך כך להתאים באופן מדויק את המשאבה האידיאלית לבריכת הנוי שלכם.
  • הספק השאיבה נמדד לפי ליטרים לשעה. כלומר, מהי כמות המים שהמשאבה שואבת בכל שעה של עבודה. כמובן שנתון זה חשוב לכם ועליכם להתייחס אליו לאחר שהנכם יודעים כל כמה זמן אמורה הבריכה שלכם לעבור שאיבה כללית שכוללת את סינון של כל המים של בריכת הנוי שלכם.

לרכישה הכנסו לאתר – https://toolman.co.il/.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מגשי אירוח

מגשי אירוח שימשו מאז ימי קדם ככלי הגשה, כאשר הגרסאות המודרניות עשויות מזכוכית או נירוסטה. פעם הם היו פשוט סטים של כלים, אבל עכשיו הם

קרא עוד »

מה זה הורות משותפת?

"הורות משותפת" הוא מונח המשמש לרוב לתיאור המגמה החדשה של הורים המחלקים את זמנם, אחריותם וילדיהם באופן שווה בין שני משקי בית. זה יכול להתייחס

קרא עוד »