החשיבות של בובות לילדים אשר אינן ממותגות

בובות

כל ילד אוהב לשחק עם בובות. האמת היא שמשחק עם בובת מזוהה יותר מכל עם בנות. ילדות הן אלה שאוהבות לטפל בבובה, הן נהנות להפגין כישורים אימהיים ולחקות את האימהות שלהן בטיפול בבובות. הן נהנות לטייל עם הבובה בעגלה, הן אוהבות להאכיל את הבובה, לחתל אותה, להחליף לה בגדים ובקיצור להעניק לה טיפול אימהי.

האם לילד משנה איזו בובה יש לו?

אז יש אימהות שבוחרות לקנות רק בובות מותג. רק בובות שיש עליהם סמל של חברה איכותית ומוכרת זו הבובה שהם יעניקו לנסיכה שלהם. ברור כי בובה כזו עולה הרבה יותר מבובה שהיא אינה ממותגת. ברור גם כי על פי רוב האם לא תוכל לרכוש לבת שלה יותר מבובה אחת יקרה שכזו. כך שהילדה לא תוכל להפיק את מיטב ההנאה מהמשחק עם הבובות.

אז האמת היא שהילדה תעדיף בהחלט שלוש ארבע בובות או אפילו יותר ולא ממש משנה לה מהי האיכות של הבובה ומיהו היצרן של הבובה.

 בובות שאינן ממותגות – הן בובות לא פחות טובות

כל ילדה וגם כל ילד ישמח מאוד לקבל בובה גם היא לא ממותגת. הבובה שתעניק לו את האפשרות ליהנות ממשחק יצירתי, משחק דמיון, משחק חוויתי ומאתגר ובהחלט לא משנה לו מה רשום על התווית של הבובה.

הוא בהחלט יסתפק בבובה סטנדרטית, בובה עם פנים ברורות, עם בגדים חמודים ואם הבובה גם יודעת לשיר, לדבר, לבכות או להניע את הגפיים, השמחה תהיה גדולה.

קונים בחנות אמינה

חשוב לשים לב כי פונים אל חנות אמינה שלא תמכור לכם מוצרים באיכות ירודה ובובות 'סמרטוט' שלא ממש יוכחו את עצמם לאורך זמן. לא פעם קורה והבובות הזולות מתפרקות, הן נקרעות והן כלל לא שוות דבר.

אז אם אתם מעוניינים לספק את הדמיון של הילד, להעניק לו שעות של הנאה וחוויה, אל תתפתו ללכת דווקא על הבובות הממותגות. חפשו בובות לילדים חמודות ומטופחות שהן לא בהכרח יקרות וכאלה יש בשפע. השקיעו מעט וקנו הרבה. כי זה מה שהילד באמת צריך.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה חשוב שיהיה בצימר איכותי ומאובזר
תעשיית הצימרים היוקרתיים היא אחת הענפים הצומחים ביותר בעולם. ההערכה היא שיש יותר מ-10 מיליון חדרי מלון...
קרא עוד »
אוג 22, 2022
משיקים מוצר? ככה תהפכו את אירוע ההשקה למיוחד
תהליך ייצור של מוצר חדש לחברה או עסק הוא ממש כמו תהליך הריון ולידה. ישנם חודשים, ולעיתים גם שנים,...
קרא עוד »
מרץ 07, 2019
מיטות קומותיים: הפתרון לסדר בחדר הילדים
ניצול מקסימלי של שטח חדר הילדים יוכל לבוא לידי ביטוי בשלל דרכים, והרי שאם רק תבחרו לעשות סדר ותתקינו...
קרא עוד »
נוב 15, 2021